تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

اجرای طرح ترافیک، شنبه تا ساعت ۱۹

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۲۸ آبان ۱۳۹۵ اخبار اجتماعی 5 بازدید کد خبر:13830

خبرگزاری ایسنا: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز شنبه نیز طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد اجرا شده و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

سرهنگ حسن عابدی در گفت و گویی در این باره گفت: برابر مصوبه کمیته کاهش آلودگی هوا در مواقع اضطرار طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی در محدوده زوج و فرد و تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

وی افزود: بنابراین روز شنبه طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد از ساعت ۶:۳۰ آغاز شده و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت و شرط ورود خودروها به محدوده زوج و فرد تنها داشتن مجوز طرح ترافیک است.

عابدی اضافه کرد: این وضعیت تا اطلاع ثانوی در روزهای غیر تعطیل ادامه خواهد داشت و اگر چنانچه خودروهای فاقد مجوز طرح ترافیک وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربینهای کنترلی پلیس و ماموران جریمه خواهند شد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: محدوده طرح زوج و فرد از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه های نواب و چمران محدود می‌شود

وی با اشاره به تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا گفت: ماموران پلیس خودروهای فاقد معاینه فنی و همچنین آلاینده را جریمه خواهند کرد افزون بر آن دوربین های کنترل محدوده زوج و فرد نیز نسبت به اعمال قانون خودروهای  فاقد معاینه فنی بر اساس اطلاعات سامانه سیمفا اقدام خواهند کرد.

عابدی از شهروندان خواست با توجه به شرایط آلودگی هوا از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر استفاده کنند.

پایگاه خبری بروزترین ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار