تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

خواب جالب فلور نظری نماز خواندن در کلیسا + عکس

خواب جالب فلور نظری نماز خواندن در کلیسا + عکس

خواب جالب فلور نظری نماز خواندن در کلیسا فلور نظری بازیگر زن ایرانی در مورد نماز خواندن در کلیسا و دعا کردن مردمی که هم دین ما نیستند خواب دید .

فلور نظری بازیگر زن ایرانی از خواب جالب توجهی گفت که با انتشار آن در صفحه اش همه را حیرت زده کرد .

فلور نظری

فلور نظری

خواب فلور نظری از نماز خواندن فلور نظری در کلیسا تا دعا خواندن مردمی که هم دین ما نبودند  پشت سر بازیگر زن ایرانی حکایت میکرد .

صفحه اینستاگرام فلور نظری با خواب زیبای بازیگر زن ایرانی به روزرسانی شد .

خواب فلور نظری

فلور نظری

فلور نظری با انتشار عکس بالا نوشت :

ديشب خواب ديدم خوابي عجيب ، در كليساى زيبايي نماز مي خواندم بعد ازنماز نوبت به دعا كه رسيد ديدم پشت سرم كلي آدم كه هم دين من نبودند نشسته اند و با من دعا مي خوانند اما نه به زبان خودشان به زبان من مانده بودم خدايا ، من اشتباهي اينجا نماز مي خوانم يا آنها اشتباهي به زبان من دعا مي خوانند در حيرت اينهمه ادم و فضا و صداى موسيقي كه دعاخوانان را همراهي مي كرد بودم كه ، از خواب بيدار شدم در دستم كتابي بود كه اين صفحه اش را قبل خواب داشتم گويا مي خواندم كه خوابم برده بود مهم نيست ادمهاي عاشق ِخدا كجا و چگونه اند آنها در اعتقاد و عشق بخدا از هم بايد پيشي بگيرند ما جز در درك خالق هستي و دستورات و فرامينش كه خلاصه شده در ادم بودن ، تمايزي نداريم . .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار