تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

موزه کالبدهای شکافته شده توسط «دکتر مرگ» - آکا

وبسایت صراط: دکتر گونتر فون هاگنس از مشهورترین آناتومیست های جهان است که به او دکتر مرگ لقب داده ند، البته او مرگ نمی آفریند و کارش صرفا نمایش جزئیات آناتومیک کالبدهای انسان ها و سایر جانوران است.

در ساختمان بزرگی که در شهر گوبن آلمان که پلاستیناریوم نام دارد اجساد چربی زدایی شده و پس تز تزریق پلاستیک مایع به اجساد ، پیکر آنها آنقدر انعطاف پذیر می شود که می توان آنها را میلیمتر به میلیمتر، ورقه ورقه کرد. این موزه اجساد پلاستیکی شده، نخستین نمایشگاه دائمی از نوع خود است. کالبدهای آماده شده به دانشگاه های پزشکی سراسر دنیا فروخته می شود.

,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy]

موزه کالبدهای شکافته شده توسط «دکتر مرگ» - آکاموزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی

آکاایران: موزه کالبدهای شکافته شده توسط «دکتر مرگ»

 ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] ,موزه،کالبد،دکتر مرگ،آناتومی,[categoriy] 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار