تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

پسربچه چینی برای لاغری سوزانده شد ! + تصاویر

 پسربچه ۱۴۶ کیلویی چینی برای لاغری 

به گزارش mirror پسر ۱۱ ساله چینی به علت اضافه وزن شدید تحت درمان روش های عجیب قرار گرفت . والدین این پسرنوجوان او را برای کاهش وزن به مرکزی بردند که در آن از روش های سنتی و باستانی چین برای کاهش وزن استفاده می شود.

سوزاندن پسربچه 150 کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامسوزاندن پسربچه ۱۵۰ کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامروش عجیب چینی ها برای لاغری روش عجیب چینی ها برای لاغری پسر ۱۱ ساله را به آتش کشید

لی هانگ ۱۱ ساله با ۱۴۶ کیلوگرم وزن یکی از سنگین وزن ترین نوجوانان جهان است و در پی یک اختلال نادر از سن ۳ سالگی به بعد دچار افزایش وزن شده است.

” لی ” برای درمان به یکی از مراکز درمان به روش های سنتی چین فرستاده شد که در آنجا از روش های حجامت آتش و درمان آتش برای کاهش وزن استفاده می شود . چینی ها به این روش های کاهش وزن HUO لیائو و طب سوزنی می گویند.

تصاویر نشان می دهد که پسرنوجوان در حال فریاد کشیدن است و مسئول مرکز با انداخت یک حوله ی شعله ور سعی در انجام روند درمانی دارد. این حوله بایستی روی شکم او قرار گیرد و سپس دوره درمان حجامت آغاز شود.

سوزاندن پسربچه 150 کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامسوزاندن پسربچه ۱۵۰ کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامسوزاندن پسربچه 150 کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامسوزاندن پسربچه ۱۵۰ کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامحجامت برای لاغری پسربچه ۱۴۶ کیلویی 

این مراحل درمانی در بیمارستان شهرستان چانگچون واقع در شمال چین انجام شده است.به گفته ی پزشک معالج ” لی هانگ ” او از سن ۳ سالگی مبتلا به سندرم پرادرویلی شده است.

سوزاندن پسربچه 150 کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندامسوزاندن پسربچه ۱۵۰ کیلویی برای لاغری , روش عجیب برای لاغری در چین , روش سوزندن برای لاغر شدن , روش های تناسب اندام

روش عجیب چینی ها برای لاغری پسربچه مبتلا به سندرم  پرادرویلی

 علایم اصلی سندرم پرادرویلی چهره ناموزون ، شلی عضلانی ، اشکال در بلع و رشد عمومی با تأخیر و عدم رسش صدا بوده و علائم همراه این اختلال عقب ماندگی ذهنی   ، فلج عضلات ,، اختلالات حرکت چشم مانند لوچی و … می باشد تشخیص از طریق آزمایش ژنتیکی  DNA  صورت می پذیرد و در سبب شناسی سندرم در حدود ۶۰ تا ۷۰ در صد موارد حذف کروموزوم های ۱۱ ، ۱۳ و ۱۵ به ویژه کروموزوم ۱۵ از سوی پدر ذکر شده است میزان بروز ۱ در ۱۵ هزار نفر میزان شیوع ۴۰ تا ۶۰ نفر در یک میلیون نفر میباشد که این نسبت در پسران و دختران مساوی است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار