تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

عابدزاده : کانکس‌هایی با چند برابر کیفیت بهتر را با ۲ میلیون می‌سازم

احمدرضا عابدزاده خیلی جدی وارد معرکه شده و همچون یک پهلوان، جانانه مشغول کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده است.

عابدزاده سوله‌ای در کرمانشاه گرفته که در آن مهندسین و کارگران به سرعت مشغول ساختن کانکس هستند. با او تماس گرفتیم و گفتیم اتفاقاً باید در این‌باره توضیح دهید تا الگویی باشد برای افراد متمول که عابدزاده با خنده گفت: می‌دانید من ثروتمند نیستم، در دوره بازیگری من پولی در فوتبال نبود و بعد از آن هم بارها زانوهایم را جراحی کردم و این جراحی‌های سنگین هزینه‌های بالایی داشت ولی مهمتر از همه این بود که پروردگار بزرگ به من عزت داد تا نزد مردم کشورم مقبولیت داشته باشم. الان قیمت کانکس‌هایی که باد از بین می‌برد چقدر است؟

به عقاب پاسخ دادیم حدود ۴ میلیون تومان و شاید بیشتر که عابدزاده گفت:

وزن فونداسیون زیرین کانکس‌های ۴ میلیونی حدود ۱۰ کیلوگرم است ولی بیایید در سوله‌ای که گرفتم، ببینید چه کانکس‌هایی تولید می‌شود با قوطی‌های فولادی، میلگرد درجه یک با ضخامت ۲ برابری میلگردهای کانکس‌های دیگر که وزن کانکس‌ها ۲ برابر و چندبرابر کانکس‌های ۴ میلیونی کیفیت دارد و برایم ۲ میلیون تومان تمام می‌شود چون فروشنده آهن از من سود که نمی‌گیرد بلکه لطف دارد و تخفیف هم می‌دهد تا ثواب ببرد.

مهندس و کارگران عزیزی که چشمداشت خاصی ندارند و جانانه مشغول کار هستند و انگار دارند برای خانواده خودشان کانکس می‌سازند. اینها لطف خداوند است که می‌توانم با کمک مردم یک پکیج تقریباً کامل تهیه کنم و به زلزله‌زدگان برسانم. این وظیفه من و تمام آنهایی است که توان کمک کردن دارند و بدانند خداوند چندبرابر به خودشان برمی‌گرداند. خوشبختانه مردم هم قبولم دارند و کمک می‌کنند.

عابدزاده : کانکس‌هایی با چند برابر کیفیت بهتر را با 2 میلیون می‌سازم

ساخت کانکس توسط عابدزاده در مناطق زلزله زده ساخت کانکس توسط عابدزاده برای زلزله زدگان

عابدزاده گفت:

من نمی‌دانم ساخت یک آپارتمان خوب ۸۵-۸۰ متری برای افراد یا سازمان‌ها چقدر هزینه دارد. شنیده‌ام می‌گویند بالای ۸۰ میلیون تومان ولی رایزنی کرده‌ام تا با ۴۵ میلیون تومان آپارتمان خوب برای مردم بسازم و مسلماً مثل آپارتمان‌هایی نیست که قرار بود سرپناه مردم باشد اما آوار و بلای‌ جان‌شان شد. اگر خود ما مردم کنار هم و پشت سر هم نباشیم، چطور انتظار داریم پیشرفت کنیم و به موفقیت برسیم؟

در همه جای دنیا آپارتمان به راحتی قابل تأمین است و دولت‌ها کمک‌های خوبی به مردم برای خرید آپارتمان می‌کنند ولی در ایران آپارتمان و خانه به شدت گران است، دولت هم بودجه لازم را برای کمک کردن ندارد،

بانک‌ها هم با کلی دوندگی و گرفتن ضمانت وام می‌دهند ولی سود خیلی زیادی می‌گیرند. الان زلزله‌ آمده و برخی جای کمک کردن، قیمت کانکس کم‌کیفیت را ۲ برابر کرده‌اند و شک نداشته باشند تقاص این کار کثیف خود را پس می‌دهند.

چند نفر هم اسپری رنگ دست‌شان گرفته‌اند تا روی کانکس مردم یادگاری بنویسند، چیز‌هایی می‌بینم که از خود زلزله بدتر است چون خانه ویران شده را دوباره می‌توان ساخت اما ذات بد و تفکر کثیف را نمی‌توان تغییر داد. امیدوارم همه ملت ایران و مسئولان مملکت کنار هم برای کاستن مشکلات زلزله‌زدگان تا روز آخر یعنی روزی که حتی یک نفر در این مناطق بدون خانه نباشد، کار و تلاش کنیم.

خبر ورزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار