تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر

شو جواهرات علی دایی روز ۲۴ آذر ۹۶ در آینه دیوان لواسان برگزار شد. چهره های برجسته ورزشی و هنری و اقتصادی کشور مهمان علی دایی و همسرش در این مراسم بودند.

مراسمی که با هدایی نفیس و اجرای نمایشی توسط گروه “سیمارا ” به مدریت خانم سیما اهوز به سبکى پرفورمنس و بر اساس تفسیر روز چهارم آفرینش و موضوع زایش نور و تولد خورشید بهمناسبت فرا رسیدن شب یلدا و کانسپت جواهرات برند نوربه یکی از خاص ترین مهمانی های کشور تبدیل شد.

در این رویداد که به مناسبت معرفى محصولات جواهرات “نور” برگزار مى شد، سعى بر بازآفرینى روایت حضور و غیاب نور بوده به سبک پرفورمنس تئاتر بوده است.

از میان متون بسیار در باب نور و اندیشه هاى پیرامون هستى و تهنیت آن، متن ها از فى حقیقه العشق سهروردى، سفر پیدایش عهد عتیق، شعر ایکاروس گاوین بنتاک با ترجمه ى زنده یاد احمد میر علایى، شعرى از مانى و مولوى و حافظ و بخشى از شعر خود ایشان است.

چهره ها در شو جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر چهره ها در شوی جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر شوی جواهرات علی دایی و همسرش شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر نیکی کریمی در شوی جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر شوی جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر شوی جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر شوی جواهرات علی دایی شو جواهرات علی دایی و همسرش با حضور چهره ها + تصاویر شوی جواهرات علی دایی

طرفداری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار