تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

شوک پزشکان از آنچه در معده این زن بود +عکس -آکا

آکاایران: شوک پزشکان از آنچه در معده این زن بود +عکس

وقتی این زن میانسال به خاطر بیحالی و درد شکم شدید به بیمارستان آورده شد پزشکان با مشاهده اسکن عجیب از معده ی وی تصمیم به جراحی گرفتند . این پزشکان تصور کردند با یک بیمار مبتلا به پیکا یعنی هرزه خواری روبرو هستند و احیانا گلوله ای مو در معده و روده این زن گیر کرده اما چیزی که پزشکان از معده این زن بیرون کشیدند آنها را شگفت زده کرد!!

به گزارش آکاایران: زن بیچاره دچار هرزه خواری نبود و مو نخورده بود . در واقع از شدت فقر و گرسنگی و چون مدتها هیچ چیزی برای خوردن نداشته است یک گونی پلاستیکی را خورده بود که سبب انسداد روده و معده اش شده بود !! پزشکان از یافتن نخ های پلاستیکی گونی در شکم زن فقیر شوکه شدند. 

,[categoriy]

به گزارش آکا ایران ماجرا ازین قرار بود که یک تیم پزشکی اخیرا روی زن میانسالی که از مشکل شدید دستگاه گوارش رنج می برد،عمل جراحی انجام دادند و پس از دریافتن اینکه در حقیقت نخ های پلاستیکی موجب گرفتگی شکم او شده، بسیار شوکه شدند. این زن به جای غذای واقعی از این نخ ها برای سیر کردن شکم خود استفاده کرده بود.

تارا دوی، زن 52 ساله و کر و لال هندی پس از درد شدید به بخش اورژانس بیمارستان آورده می شود و پس از انجام مجموعه ای از آزمایشات، پزشکان نوعی توده کروی در شکم او شناسایی می کنند و تصور می کنند گلوله ای از مو است و توصیه می کنند هرچه سریعتر برای خارج کردن این توده باید وی را عمل کنند.

ولی در طول عمل، آنها متوجه می شوند چیزی که در ابتدا تصور می کردند گلوله ای از مو است،در حقیقت توپی در هم تنیده از نخ های کیسه گونی های پلاستیکی است. این نخ های پلاستیکی که شکلی شبیه لانه پرده ایجاد کرده بودند، موجب مسدود شدن روده های این زن شده بود و طول آنها به بیش از دو متر می رسید.

پزشکان از یافتن نخ های پلاستیکی گونی در شکم زن و مسدود شدن روده های وی شوکه شده بودن. از آنجا که این زن قادر به شنیدن و یا صحبت کردن نبود، فهمیدن این که چطور چنین میزان بالایی از نخ پلاستیکی از شکم او سردرآورده کار سختی بود.

ولی شخصی محلی که با مشاهده درد شدید این زن، وی را به بیمارستان رسانده بود گفت این خانم بسیار فقیر است و خودش به تنهایی زندگی می کند و هیچ گونه حمایت اجتماعی نیز ندارد.

او ظاهرا در طی سال ها نخ های پلاستیکی و پاکت ها را برای رفع گرسنگی مصرف کرده است و اخیرا دچار وضعیتی شده که در طی آن دیگر میل به غذا را از دست داده و عضلات بدن وی نیز شروع به تورم کرده است. بر طبق گزارش ها، از سال 2016 این زن در رژیم غذایی خود تنها می تواند آب مصرف کند.

به گزارش آکا ایران خوشبختانه جراحی خارج کردن توده پلاستیکی از بدن این زن با موفقیت انجام شد و وضعیت وی رو به بهبودی است. تاکنون در خبرها شاهد افرادی بودیم که در طول سال ها برخی از چیزهای عجیب مصرف می کنند،

نظیر مردی که 40 چاقو را بلعیده بود و یا دختری که به خوردن صابون اعتیاد پیدا کرده بود، در این موارد چیزی که موجب گرایش این افراد به چیزهایی غیر از غذای اصلی می شد، وضعیتی به نام PICA بود که موجب می شد آنها به عناصر غیرغذایی رو بیاورند.ولی در مورد وضعیت خانم تارا دوی، تنها فقر و گرسنگی موجب گرایش به مصرف مواد غیرغذایی شده است.

مطالب مرتبط:

کشف صدها میخ و سکه از معده زن مصری +تصاویر

ده ها چاقو در معده این مرد همه را شوکه کرد (عس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار