تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

یک کشته و ۲ زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب!

تصادف یک دستگاه دنا با یک منزل مسکونی در روستای حبیبوند از توابع بخش مرکزی شهرستان سرپل‌ذهاب استان کرمانشاه یک کشته و ۲ زخمی برجا گذاشت.

تصادف رانندگی در سرپل‌ذهاب

سرپل ذهاب (زهاب) (کردی:سه‌رپێڵ زه‌هاو) یکی از شهرهای استان کرمانشاه ایران و مرکز شهرستان سرپل ذهاب است. مردم این شهر کرد هستند و به زبان کردی حرف می‌زنند. در شهرستان سرپل ذهاب پیروان شیعه، سنی و یارسان در کنار هم زندگی می‌کنند..

این شهر مرزی ایران در زمان جنگ ایران و عراق به شدت آسیب دید اما بعد از جنگ بازسازی شد. این شهر در ۴۵ درجه و ۵۲ دقیقه طول شرقی و ۳۴ درجه و ۲۴ درجه عرض جغرافیایی و در غرب کشور و منتهی‌الیه شیب ارتفاعات زاگرس بر سر راه بین‌المللی تهران – بغداد موسوم به جاده کربلا واقع گردیده‌است.

یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! تصادف در شهر سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! حادثه رانندگی در شهر سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! حادثه رانندگی در شهر سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! تصادف عجیب در سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! تصادف رانندگی در سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! حادثه رانندگی در سرپل‌ذهاب یک کشته و 2 زخمی دیگر در سرپل‌ذهاب به‌خاطر این تصادف عجیب! حادثه رانندگی در سرپل‌ذهاب

میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار