تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین!

واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین!

کاربران فضای مجازی در شبکه های اجتماعی به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین واکنش نشان دادند.

اظهارات لیلا حاتمی در برلین

لیلا حاتمی بازیگر سینما در اظهار نظری تأسف‌آور از اقدامات نیروهای امنیتی برای حفظ امنیت و آرامش در جریان اغتشاشات و بر هم زدن امنیت، اظهار شرمندگی کرده بود.

واکنش به اظهارات لیلا حاتمی در برلین

این در حالی است که کشور های اروپایی و آمریکا به دنبال بهانه‌های واهی در جهت تحریم ایران و افزایش فشار به کشورمان هستند و این گونه اظهار نظرها در کشورهای بیگانه می تواند بهانه خوبی برای اعمال فشار بیشتر بر کشورمان باشد.

واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش کاربران به اظهارات لیلا حاتمی واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش کاربران فضای مجازی به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش کاربران به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی در برلین واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش کاربران به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش به اظهارات لیلا حاتمی واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! واکنش به اظهارات لیلا حاتمی در جشنواره برلین واکنش کاربران به اظهارات تأسف آور لیلا حاتمی در برلین! اظهارات لیلا حاتمی در جشنواره برلین

باشگاه خبرنگاران جوان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار