تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

طلاق یک زن از شوهرش بخاطر کرایه ماشین

طلاق یک زن از شوهرش بخاطر کرایه ماشین

طلاق و جدایی زوجین از یکدیگر میتواند دلایل متعددی داشته باشد که گاهی این دلایل میتواند برای دیکران بسیار عجیب و حتی خنده دار باشد ! یکی ازین طلاقهای عجیب , طلاق زنی از شوهرش بر سر کرایه ماشین است !

دلیل باورنکردنی برای طلاق عجیب و غریب زن و شوهر جوان خبرساز شد ، همسر آقای خوش گذران دلیل اصلی رفتار باورنکردنی شوهرش را فاش کرد.

طلاق یک زن از شوهرش بخاطر کرایه ماشین

در یک درخواست عجیب و غریب برای طلاق قاضی متوجه شد که مرد جوان برای رساندن همسرش به مقصد درخواست عجیبی از او داشته برای همین همسرش نیز تصمیم گرفت تا از او جدا شود.

از قرار معلوم همسر زن جوان هر بار که او را با خودوری شخصی اش به جایی میبرد کرایه مسیررا می گرفت و این مسئله برای زن جوان ناراحت کننده بود تا جایی که او را به دادگاه خانواده کشاند تا درخواست طلاق دهد.

به گفته ی مرد جوان اهل دبی او برای تامین هزینه ی خانواده اش نیاز به انجام چنین کاری دارد و هر بار که همسرش را با خودروی شخصی اش به جایی می برد 100 یورو از او به عنوان کرایه دریافت می کرد.

زنی که نامش منتشر نشده است پیش از این شاغل بود اما بعد از از دست دادن شغل و درآمدش مجبور به فروش خودروی شخصی خود شده است برای همین برای رفتن به جایی از همسرش درخواست میکرد تا او را برساند ولی انتظار چنین رفتاری را نداشت. به گزارش خبرگزاری های دبی مرد این کار را برای تامین هزینه های زندگی انجام نمی داده بلکه برای تامین هزینه تفریحات شخصی اش با دوستان خود از همسرش کرایه می گرفته است.

طلاق یک زن از شوهرش بخاطر کرایه ماشین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار