تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

مسدود شدن تلگرام و سایر پیام رسان های بدون مجوز خارجی در ایران

مسدود شدن تلگرام و سایر پیام رسان های بدون مجوز خارجی در ایران

به گزارش اولی ها: ماده واحده پیشنهادی طرح ساماندهی پیام رسان ها در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است. در صورت تصویب این طرح، تمامی پیام رسان ها باید مجوز فعالیت در کشورمان را اخذ کنند و پیام رسان های بدون مجوز در ایران مسدود می شوند. این خبر، یکبار دیگر آتش تنور فیلتر تلگرام در ایران را تندتر خواهد کرد.

مسدود شدن تلگرام

مسدود شدن تلگرام

طبق برخی اخبار منتشر شده، ماده واحده پیشنهادی طرح ساماندهی پیام رسان ها در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است. اگر این ماده پیشنهادی در مجلس تصویب شود، تمامی پیام رسان‌های خارجی باید برای فعالیت در کشورمان مجوز بگیرند و در غیر این صورت مسدود خواهند شد.

یکسره شدن کار تلگرام با طرح ساماندهی پیام رسان ها

در حالی که این روزها خبرهای ضد و نقیضی در مورد احتمال فیلتر شدن تلگرام منتشر می‌شود، به نظر می‌رسد در صورت تصویب شدن این طرح پیشنهادی، کار تلگرام در کشورمان یکسره خواهد شد؛ چرا که مروری بر اتفاقات گذشته نشان می‌دهد پاول دوروف، مدیر و موسس تلگرام، علاقه‌ای به همکاری با دولت‌ها ندارد و بعید است شرایط دولت ایران برای اخذ مجوز فعالیت را بپذیرد.

همچنین گفته شده که در صورت مسدود شدن یک پیام رسان در ایران، افرادی که اقدام به ایجاد کانال در آن پیام رسان کنند، مجرم شناخته خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند. باید دید آیا این طرح در مجلس تصویب خواهد شد یا خیر و آیا تلگرام می‌تواند به فعالیت خود در ایران ادامه دهد یا آخرین نفس‌های خود را می‌کشد؟

همچنین بخوانید: اهدای پیراهن بوفون به مهدی رحمتی توسط کریم انصاری فرد

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار