تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت

کد خبر: 239598تاریخ انتشار : ۱۴:۴۲:۰۷ - سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

زن ۲۷ ساله در کلانتری مشهد،راز زندگی اش را به مشاور و مددکار اجتماعی بازگو کرد.

www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت

وی گفت: وقتی پدرم فوت کرد مادرم با فروش منزل پدری، یک واحد آپارتمان خرید تا مقداری از پول فروش منزل را برای تحصیل من و دو خواهر دیگرم هزینه کند. این درحالی بود که خواهر بزرگ ترم ترک تحصیل کرد اما من وارد دانشگاه شدم.
حدود دو سال از سکونتمان در واحد آپارتمانی می گذشت که روزی همسایه طبقه دوم واسطه خواستگاری از من شد. اگرچه خیلی دوست داشتم به تحصیلاتم ادامه بدهم اما نمی دانم با چه انگیزه ای تصمیم به ازدواج گرفتم درحالی که هنوز خواهر بزرگ ترم مجرد بود. شب خواستگاری جوانی که ۱۳ سال از من بزرگ تر بود، به همراه زنی به خواستگاری ام آمد و این گونه قرار و مدارهای ازدواج گذاشته شد. هنوز یک هفته بیشتر از مراسم عقدکنان نمی گذشت که فهمیدم همسرم قبلا ازدواج کرده و همسرش را طلاق داده است.
صادق هم این موضوع را انکار نکرد و مدعی شد سه ماه بعد از عقد همسرش از او طلاق گرفته است. وقتی این پنهان کاری بزرگ همسرم فاش شد دیگر اعتمادم را از دست دادم و به تحقیق درباره او پرداختم.
آن جا بود که فهمیدم صادق مردی معتاد و سابقه دار است که با زنان غریبه نیز ارتباط شیطانی دارد و تازه فهمیدم زنی که به همراه او به خواستگاری ام آمده بود، زن مطلقه ای است که با همسرم ارتباط داشت. هر روز پنهان کاری های همسرم بیشتر فاش می شد تا جایی که فهمیدم همسر سابق او نیز به خاطر همین خلافکاری ها از او طلاق گرفته است.
با وجود این من هم در اشتباهی بزرگ تر همه این مسائل را از مادرم پنهان کردم تا دچار نگرانی نشود و از سوی دیگر احتمال می دادم شاید بتوانم صادق را به مسیر درست زندگی بازگردانم به همین خاطر همه چیز را فراموش کردم و به زندگی با او ادامه دادم ولی همسرم دست از ارتباط با زنان غریبه برنداشت تا جایی که این ارتباطات شیطانی او به طرف نزدیکانم نیز کشیده شد.
او با خودرو مسافرکشی می کرد و حتی هنگامی که زنی سوار خودرواش بود پاسخ تلفن هایم را نمی داد. پدر و مادر صادق و برادر بزرگش نیز طلاق گرفته بودند و این موضوع در خانواده آن ها شایع بود اما من از تنهایی و بی کسی دختر کوچکم می ترسیدم. درگیری های ما هر روز شدت می گرفت تا این که من دست دخترم را گرفتم و به خانه مادرم رفتم.
در همین روزها صادق نیز با همدستی برادرانش وسایل منزلم را به مکان نامعلومی برده و تهدیدم می کند که با گذشت از حق و حقوقم به صورت توافقی از او جدا شوم. او می گوید تو چیزی کم نداری ولی به حرف من گوش نمی کنی در حالی که زنان غریبه به من «چشم» می گویند و فهمیده هستند! کاش او فقط معتاد بود و با زنان دیگر ارتباط نداشت و این گونه آینده دخترم در تاریکی قرار نمی گرفت.

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت دختر جوان در مقابل چشمان نامزدش زنده زنده سوخت /سعید بی خیال سوار تاکسی شد رفت! + عکس www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت عکس های زیبا از سحر جعفری‌ جوزانی و مادر جوان آمریکایی ‎اش! www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت از علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم بر نمی داشت! www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت خانم مجری بخاطر خودروی گرانقیمتش به شهرت رسید! +تصاویر www.dustaan.com فردی که همراه خواستگارم بود، زن مطلقه ای بود که با او ارتباط داشت «خاطره قدرت»؛ دختر کاپیتان مسعود قدرت خلبان ایرباس٣٢٠ ایرعربیا شد +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار