تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

ارز کافی در کشور وجود دارد

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سخنگوی دولت در برنامه تیتر امشب گفت: از تخصیص ارز به کالاهایی که در داخل تولید می شود و یا واردات آن ضروری نیست جلوگیری می شود.

ارز کافی در کشور وجود دارد

نوبخت گفت: دولت خود را مسئول تامین نیازهای اساسی مردم می داند و هر جایی برای تامین این مطالبات تشخیص دهد که باید ورود کند این کار را انجام می دهد.

نوبخت در رابطه با واکنش دولت به افزایش حبابی قیمتها در بخشهای مختلف گفت: رئیس جمهور دیروز با تشکیل جلسه ای با مسئولین و فعالان بخش خصوصی، بطور رسمی درخواست کردند که این بخش به بازار ورود پیدا کنند و افزابش غیر متعارف قیمتها را متوقف کنند.

نوبخت خطاب به کسانی که به قصد دلالی و احتکار از فروش اجناس خود خودداری می کنند گفت: دولت سیاست ارزی اخذ شده را کنار نمی گذارد و دلار افزایش قیمت غیر متعارف نخواهد داشت.

ارز کافی در کشور وجود دارد 

سخنگوی دولت افزود: کالاهای وارداتی با ارز دولتی افزایش قیمت نخواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از ضرر تولیدکنندگان از طریق ثبت سفارش،واردات کالا را کنترل میکنیم گفت: بر اساس قوانین جدید هر کالایی بخواهد وارد شود باید از مجرای ثبت سفارش وارد شود درحالی که در گذشته فقط کالاهایی که ارز دولتی میگرفتند باید ثبت سفارش می شدند.

نوبخت به ضرورت اصلاح برخی تعرفه ها اشاره کرد و افزود: برای جلوگیری از واردات غیر ضرور قازعانه برخورد میکنیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

انتهای پیام/

گفتگو با سخنگوی دولت درباره  تخصیص ارز به کالاهای تولید داخلی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار