تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در مناطق تهران چند؟

قیمت روز واحد‌های ۱۰۰ متری در تهرانبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛در منطقه ۱۷ محله سجاد یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری ۱۲ سال با قیمت ۳۵۰ میلیون و واحدی با همین متراژ که چهار سال از ساخت آن گذشته در ابوذر به قیمت ۳۴۰ میلیون تومان معامله شده است.

یک دستگاه آپارتمان ۹۸ متری واقع در آپادانا با عمر ۹ سال به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان یعنی به ازای هر مترمربع ۹.۹ میلیون تومان فروخته شده است. در منطقه ۸ و لشگر شرقی واحد مسکونی ۱۰۰ متری نوساز با قیمت ۵۴۰ میلیون تومان، واحد ۱۰۰ متری ۶ ساله در ساعی با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان، واحد ۱۰۵ متری ۸ ساله در شهرک قدس با قیمت یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان و واحد ۱۰۸ متری نوساز در محدوده دانشگاه تهران با قیمت هر مترمربع ۸.۵ میلیون تومان و مجموعا ۹۱۸ میلیون تومان در سامانه بازار املاک ثبت معامله شده است.

بیشتر بخوانید:مستأجران از پایتخت فراری شدند! 

همچنین یک دستگاه آپارتمان ۹۹.۲ متری نوسازی در نارمک غربی با قیمت یک میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان به خریدار فروخته شده است؛ یعنی هر مترمربع حدود ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان. یک واحد مسکونی ۲ سال ساخت به مساحت ۱۰۰ مترمربع در نظام آباد (منطقه ۷) با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان و آپارتمان مسکونی ۹۴ متری در احتشامیه دروس با عمر ۳ سال به قیمت یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان فروخته شده است.

واحد مسکونی ۱۰۰ متری دارای انباری و پارکینگ با عمر ۹ سال در فاطمی به قیمت یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان، واحد ۹۹ متری ۱۵ ساله در صادقیه با قیمت ۸۱۵ میلیون تومان و یک واحد مسکونی ۱۰۴ متری نوساز در محدوده فرزانه (منطقه ۱۴) به قیمت ۸۶۰ میلیون تومان (هر مترمربع کمی بیش از ۸.۲ میلیون تومان) معامله شده است.آپارتمان ۱۰۰ متری نوساز در محدوده قلهک با قیمت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در سامانه بازار املاک ایران ثبت معامله شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

قیمت روز واحدهای ۱۰۰ متری در تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار