تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

زیباترین دختر جهان در جشن «لورئال پاریس»

«ثیلان بولوندو»، ده سال پیش لقب زیباترین کودک جهان را از آنِ خود کرد. او اینک توانسته با چهره‌ی زیبای خود، به شهرت و محبوبیت جهانی دست پیدا کند تا جایی که خانه‌های مد و لباس معروف جهان از او دعوت به همکاری کرده اند.

زیباترین دختر جهان در جشن «لورئال پاریس»

زیباترین دختر جهان در جشن «لورئال پاریس»«اختصاصی تابناک باتو»، «ثیلان بولوندو»، ده سال پیش لقب زیباترین کودک جهان را از آنِ خود کرد. او اینک توانسته با چهره‌ی زیبای خود، به شهرت و محبوبیت جهانی دست پیدا کند تا جایی که خانه‌های مد و لباس معروف جهان از او دعوت به همکاری کرده اند.
برند تجاری معروف "لورئال پاریس" او را به عنوان سفیر و چهره‌ی تبلیغاتی رسانه‌ای خود انتخاب کرده است. این مدل هفده ساله، در حدود دو میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. بلوندو خود نیز یک علامت تجاری اختصاصی به نام Heaven May ثبت کرده است.

در جشن رونمایی تولیدات "ایزابل ماران" و "لورئال"، او با استایل و تیپ مشکی، آرایش اسموکی و مدل موی دم اسبی ظاهر شد. در این گزارش عکس‌هایی از او را خواهید دید.

زیباترین دختر جهان در جشن «لورئال پاریس»

زیباترین دختر جهان در جشن «لورئال پاریس»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار