تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

شیوه عجیب برای محافظت از جنگل/ بست نشینی ۲۴ متر بالاتر از زمین! + تصاویر

بیشتربخوانید : چگونه با استفاده از یک مجموعه DNA می‌توان درختان را حفظ کرد؟

این مردان و زنان در جنگل بست نشسته اند تا از تنها جنگل درختان بلوط در این قسمت اروپا در مقابل  عملیات معادن روباز محافظت کنند . از سال 1978 شرکت انرژی  آلمان RWE  فعالیتی را  به منظور توسعه عملیات حفرمعدن  در کنار جنگل شروع کردند این معدن  بزرگترین معدن روباز زغال سنگ  در اروپا است .  قبل از بازگشایی این معدن ، جنگل هامباخ بیش از 52 هزار کیلومتر مربع گسترش یافته بود اما هم اکنون فقط 10 درصد از جنگل اولیه باقی مانده است .

در سال 2012 گروهی از فعالان برای جلوگیری از قطع درختان اقدام به ساخت خانه روی درختان کردند و زندگی در نوک درختان را شروع کردند و برای اینکه کار مراجع قانونی برای بیرون کردن آنها از جنگل سخت شود خانه ها را چند متر بالاتر از زمین ساختند . سال اول بست نشینان نیمی از سال را در آنجا زندگی می کردند اما از سال 2014 افراد معترض کل سال را در این جنگل زندگی می کنند .

یکی از معترضان به نام " آنا پرایس " گفته است زندگی در جنگل بسیار سخت است زیرا آنجا فاقد آب و برق است و زمستان بسیار سرد است . تابستان بهتر است اما شما مجبورید به هر طریقی آب تهیه کنید.

برخی از خانه ها ی روی درختان مجهز به تابلو های خورشیدی هستند و انرژی لازم  برای شازژ لب تاب و موبایل و چند روشنایی را تامین می کنند .دیوار برخی از این خانه ها به وسیله حصیر عایق بندی شده اند و اجاق برای گرم شدن دارند ، غذا روی اجاق های گازی پخته می شود و از آب باران برای شتشوی ظروف استفاده می شود .

 درحدود 60 خانه درختی در جنگل هامباخ ساخته شده و برخی از این خانه ها به وسیله راه های ارتباطی معلق در هوا به هم راه دارند.

 

 

 


افسران پلیس در تلاش برای بیرون کردنبست نشینان از جنگل هامباخ در سپتامبر معترضان ورودی جنگل هامباخ را با موانعی مسدود کردند
منبع: ساعت  24
انتهای پیام/

اقدام جالب معترضان  به قطع  درختان  بلوط در آلمان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار