تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

ماجرای استفاده خانوادگی عضو شورای شهر تهران از اموال بیت‌المال چیست؟

ماجرای استفاده خانوادگی عضو شورای شهر تهران از اموال بیت‌المال چیست؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ماجرا‌های شورای شهر تهران در دوره پنجم تمامی ندارد و پس از خرید چندین دستگاه پژو پارس و تبلت در ابتدای فعالیت شورای پنجم برای اعضا و در ادامه خرید چندمیلیونی کولر‌های گازی برای دفاتر مدیران و اعضای شورای شهر تهران، این بار نیز ماجرای جدیدی برای شورای پنجم رقم خورد.

صبح امروز خبری در برخی از کانال‌ها با این عنوان که یکی از زنان عضو شورای شهر تهران خودروی شورا را در اختیار برادرش می‌گذارد و ایشان هم با خودروی شورا می‌رود سفر شمال و تصادف می‌کند و خودروی اوراق را بر می‌گرداند منتشر شد. در همین زمینه خبرنگار ما برای صحت و سقم این موضوع، با برخی از اعضای شورای شهر تهران تماس برقرار کرد که طبق روال اعضای شورای شهر تهران حاضر به پاسخگویی نبودند و در ادامه نیز با تماس‌های مکرر علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما در جریان این اتفاق هستید یا خیر؟ اظهار کرد: بنده در جلسه هستم و هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم.

بیشتر بخوانید: واکنش‌ها به لیست جنجالی خرید تبلت‌ و خودرو برای اعضای شورای شهر تهران 

زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا از این اتفاق و تصادف اطلاعاتی دارد یا خیر؟ گفت: بنده از این اتفاق اطلاعی ندارم.

وی البته در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که آیا خودرو‌های اعضای شورای شهر تهران در اختیار چه کسانی است؟ بیان کرد: یکی از اعضای شورای شهر تهران (خانم) راننده‌اش برادر وی است.

علی‌رغم پیگیری‌های مکرر دیگر هیچکس از اعضای شورای شهر تهران حاضر به شفاف‌سازی و روشن‌گری در این زمینه نبودند، چرا خودروی بیت‌المال در اختیار برادر عضو شورای شهر تهران قرار گرفته است و چرا وی با خودروی بیت‌المال سفری را به شمال داشته است؟!

در همین رابطه عصر روز گذشته معاونت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای شهر تهران اطلاعیه‌ای را در رابطه با خودروی آسیب‌دیده یکی از اعضای شورای شهر تهران منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است، در پی انتشار برخی اخبار در مورد حادثه پیش آمده برای خودروی یکی از اعضای شورای شهر تهران به اطلاع می‌رساند؛ مدتی پیش خودرویی در اختیار یکی از اعضای شورا دچار سانحه شد که خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت.

راننده خودروی یاد شده از بستگان عضو شورا بوده که از شهریور ماه سال ۹۶ به عنوان راننده ایشان مشغول خدمت در شورای اسلامی شهر تهران است و تشریفات قانونی مربوط به تحویل خودرو به وی نیز در ابتدای فعالیت شورای پنجم طی شده است.

شایان ذکر است که خسارت‌های مالی وارده به خودرو نیز از سوی شرکت بیمه‌گر پرداخت می‌شود؛ لذا اخبار منتشر شده مبنی بر در اختیار قرار دادن خودرو به فرد غیر، خلاف واقع است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

استفاده خانوادگی عضو شورای شهر تهران از اموال بیت‌المال!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار