تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

فیلم تسخیر دو پسر توسط جن هنگام احضار ارواح +عکس و فیلم -آکا

,[categoriy]

فیلم تسخیر دو پسر توسط جن هنگام احضار ارواح +عکس و فیلم -آکافیلم تسخیر دو پسر توسط جن هنگام احضار ارواح +عکس و فیلم -آکا

آکاایران: فیلم تسخیر دو پسر توسط جن هنگام احضار ارواح +عکس و فیلم

آکاایران: فیلم تسخیر دو پسر توسط جن هنگام احضار ارواح +عکس

ارتباط با عالم ارواح و اجنه همیشه خطرآفرین بوده و بزرگان دین ما را از انجام ان نهی کینند . در هنگام احضار ارواح معمولا اجنه هستند که به سراغ آدمها می آیند و این اتفاق میتواند منجر به ایجاد صدمات جبران ناپذیر جسمی و روحی شود و زندگی اشخاص را دگرگون سازد . به گزارش آکا ایران دو نوجوان هنگام احضار ارواح دچار مشکلات ترسناکی شدند.روح هایی که از بدن دو نوجوان خارج نمی شدند . این اتفاق باورنکردنی پس از احضار روح رخ داد

به گزارش آکاایران: در این ویدئو دو نوجوان در حالی که کلماتی را زمزمه می کنند شدیدا اطرافیانشان را تهدید می کنند.

دانلود ویدیو

در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است دو نوجوان گرفتار شده در حال احضار روح را به تصویر می کشد. در این ویدئو این دو نوجوان به علت ترس و وحشت ناشی از کار خود در حالی که غش کرده و دچار تشنج هستند دیده می شوند. همچنین آنها با زمزمه کلماتی اطرافیان خود را شدیدا تهدید می کنند.

,[categoriy]

بنا به گفته رسانه های محلی این دو نوجوان با استفاده از یک روح و با کمک دستورالعمل یک کتاب، قصد احضار روح و ارتباط با ارواح را داشتند که دچار این حالت شدند. گفته می شود این دو هیچ اعتقادی به لوح احضار نداشتند و تنها از سر کنجکاوی و برای سرگرمی دست به این کار زدند.

مادر یکی از این دو نوجوان در شرح ماجرا گفت: ناگهان متوجه چیز عجیبی شدم. انگار پسرم با صدای شخص دیگری حرف می زند. گفتنی است؛ در ادامه اطرافیان این دو نوجوان با دیدن این صحنه ها بلافاصله با پلیس تماس گرفته و این دو با انتقال به محلی خاص تحت درمان قرار گرفتند.  .

مطالب مرتبط:

زندگی وحشتناک و واقعی این زن جوان با ارواح!!

دعاها و روشهای قرآنی برای رفع اذیت جن

دانستنی هایی درباره ی روح حیوانات

عکس های عجیب حضور یک جن و سپاه اجنه در تعزیه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار