تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

تعبیر خواب استمنا

با تعبیر خواب استمنا، تعبیر خواب خودارضایی، تعبیر خواب ارضا شدن و تعبیر خواب خارج شدن منی از بدن در این مقاله همراه ما باشید.

تعبیر خواب استمنا – تعبیر خواب خود ارضایی – تعبیر خواب خوردن آب منی – تعبیر خواب منی

خواب نزدیکی و پس از آن ارضا شدن و همراه آن استمنا می‌تواند در مرحله نخست یک خواب شیطانی باشد که در چنین صورتی فاقد تعبیر است چون کلیه خواب های شیطانی تعبیر ندارند. پس همواره این نکته را در نظر داشته باشید.

تعبیر خواب استمنا و خودارضایی

تعبیر خواب استمنا و یا خودارضایی  یعنی سرگرم لذت خود و هواهای نفسانی و ذهنی خود شدن و آنگونه که نفستان می طلبد با مسئله روبرو می‌شوید.

تعبیر خواب آب منی

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر دیدن منی در خواب مالی بادوام است. اگر دید از مجرای الت او منی بیرون آمد مال غریبه‌ای بدست او خواهد افتاد.

حضرت صادق (ع) می‌فرماید: 

تعبیر منی در خواب بر چهار وجه است: 

پادشاه افزایش مال کاهش مال بزرگی

تعبیر خواب ارضا شدن

اگر در خواب بیند که ارضا شده و جنب است، دلیل که در حرام، آشفته و سرگشته شده باشد و بعضی از معبران گویند: سفر کند، و مراد دنیا بیاید و کارش تباه شود. 

تعبیر خواب شستن پس از ارضا

اگر بیند خود را از آب منی بشست و جامه بپوشید، دلیل که سرانجام از آن کار رسته گردد و کار بسته شود. اگر بیند خود را به تمامی نشست، دلیل که کارش تمام نشود، یعنی تمام برنیاید.

ابراهیم کرمانی گوید: اگر کسی در خواب ارضا شدن بیند، خود را و برهنه، دلیل که درکار خود متحیر و عاجز شود. اگر بیند خود را گرمابه بشست و بیرون آمد و جامه پاکیزه در پوشید، دلیل است به خدا باز آید و توبه کند.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار