تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

غیاثی: گل ذوب آهن به پرسپولیس صحیح بود

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۲۶ آذر ۱۳۹۵ اخبار ورزشی 1 بازدید کد خبر:35419

خبرگزاری فارس: سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت محسن ترکی در بازی پرسپولیس وذوب آهن گفت:  درروزی که اشکان خورشیدی داور ساروی درتبریز مهم‌ترین بازی هفته روز چهاردهم لیگ برتر را بین تیم‌ها تراکتورسازی و سپاهان بدون مشکل وبدون اشتباه قضاوت کرد، در اصفهان یک اشتباه ویک افسایدبدون علت اعلام شده توسط کمک داور اول بازی محمد رضا ابوالفضلی میرفت تا قصاوت نسبتاً خوب محسن ترکی را  دربازی ذوب اهن وپرسپولیس زیر سئول ببرد، در دقیقه٣٨ در حالتی که دو بازیکن ذوب اهن در خط دفاعی پرسپولیس ایستاده بودندو بازیکن پاس دهنده ذوب اهن توپ را بین دوهمدسته اش فرستادتشخیص آفساید بودن با نبودن صحنه بسیار مشکل بود ومتاسفانه ابوالفضلی آفساید بازیکنی را اعلام کرد که به هنگام ضربه زدن پاس دهنده به توپ درآفساید نبود. 

وی افزود: اکثریت خطاهایی که ترکی اعلام کرد درست بود او به کمال کامیابی نیا از پرسپولیس ودرخشان مهراز ذوب اهن اخطار داد که درست بود. ترکی به اعتقادمن بایددر دقیقه٥٤ به  علی حمام که روی احمد زاده خطاکرده بوداخطار می‌داد این خطای  به اعتقاد من مستحق ا خطار هم بود که داور اعتقادی به ان نداشت مدیریت ترکی بر بازی خوب بود ودویدن وجایگیری هایش هم مشکلی نداشت درجه سختی بازی هم زیاد بود.

پایگاه خبری بروزترین

.

لینک کوتاه مطلب berouztarin.ir/?p=35419

    کانال تلگرام بروزترین خبر ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار