تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

روسیه طرح استقرار ناظران بین‌المللی در سوریه را وتو میکند

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۱۳۹۵-۰۹-۲۸

روسیه استقرار ناظران بین‌المللی در سوریه را وتو میکند روسیه: اعزام ناظران بین‌المللی به حلب را وتو میکنیم  ران بین‌المللی در سوریه را وتو میکندروسیه طرح ناظران بین‌المللی در سوریه را وتو میکند

روسیه اعلام کرد که طرح پیشنهادی فرانسه برای استقرار ناظران بین‌المللی در حلب را در نشست امشب شورای امنیت سازمان ملل متحد، وتو خواهد کرد، طرح پیشنهادی خود را به شورای امنیت ارائه کرد.

ویتالی چورکین، نمایندۀ روسیه در سازمان ملل، اعلام کرد که کشورش طرح پیشنهادی فرانسه برای استقرار ناظران بین‌المللی در حلب را در نشست امشب شورای امنیت سازمان ملل متحد، وتو خواهد کرد.

چورکین گفت: «قطعنامۀ پیشنهادی فرانسه برای استقرار صلح بانان بین المللی در حلب خطرناک و غیر قابل پذیرش است؛ به همین دلیل از آن حمایت نخواهیم کرد». او تأکید کرد که چنین طرحی «غیر قابل اجراست».

در همین حال، نماینده روسیه پیش‌نویس طرح جدیدی را در مورد سوریه به شورای امنیت ارائه کرده است.
 

به گزارش فرانس پرس به نقل از منابع دیپلماتیک در سازمان ملل، شورای امنیت یکشنبه شب درباره طرح پیشنهادی فرانسه با موضوع اعزام ناظران بین‌المللی برای نظارت بر خروج شهروندان از شرق حلب رأی‌گیری خواهد کرد.

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار