تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

بهروان: من نه تلگرام دارم و نه اینستاگرام

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۲۹ آذر ۱۳۹۵ اخبار ورزشی 3 بازدید کد خبر:37471

ورزش سه: پسر مهندس غلامرضا بهروان مطلبی را در جهت حمایت از پدر و انتقاد از فدراسیون فوتبال در صفحه اینستاگرام خود بارگذاری کرده است. رئیس سابق کمیته مسابقات در واکنش به این رفتارها می گوید: من روحم از نوشته ای که پسرم امیر در مورد من تحریر کرده بود خبر نداشت. موبایلم با اینکه اپل است نرم افزار تلگرام و اینستاگرام و دیگر نرم افزارهای اجتماعی روی آن وصل نیست. من حتی با موبایلم اس ام اس هم نمی دهم. البته نه اینکه بلد نباشم. اصولا بیشتر کتاب می خوانم و اهل نرم افزاری های امروزی نیستم. بعد از اینکه به من گفتند که پسرم چنین مطلبی نوشته با او تماس گرفتم و گفتم چرا چنین کاری کردی. من روحیاتم با این حرف ها سازگار نیست و مردم همه نوشته تو را از چشم من می بینند. امیر پزشک است. به من گفت من نظر شخصی ام را در صفحه شخصی ام گفته ام و به هیچ کس هم توهین نکردم و… همان طور که گفتم من بیشتر کتاب مطالعه می کنم و اصلا چیزی از تلگرام و اینستاگرام و صفحه شخصی و از این حرف ها نمی دانم. به هر صورت با امیر بحثم شد و به او تاکید کردم نباید چنین کاری را انجام می داد چرا که این حرف ها با روحیات من سازگار نیست و از اینکه سمتی که در اختیار بوده از دست دادم ناراحت نیستم. همان طور که روزی آمدم روزی هم باید می رفتم.

غلامرضا بهروان ادامه داد: ناراحتی من به خاطر نوع برخورد است. من پیش تر هم به شما گفته بودم سازمان لیگ برتر و یا فدراسیون فوتبال می توانست قانون بازنشسته ها را در نهایت احترام پیاده کند. اینکه مراسمی برگزار می کرد و با اهدای لوح تقدیر به دوستان خطاب به آنها می گفت بر اساس این قانون از این پس دیگر نمی توانیم در خدمت باشیم. الان خیلی از کسانی که بازنشسته شده اند برای حق و حقوق خود مطالبه داشته اند که به آنها گفتند بروید شکایت کنید و این کار را هم کرده اند. خب این رفتارها خوب نیست. آقای کاظمی از زمانی که من به یاد دارم در فدراسیون فوتبال بوده. از زمان مدیریت کامبیز آتابای. او منشا خدمات شایانی در فوتبال بوده. طبیعتا باید در یک مراسم با شکوه از او خداحافظی می کردیم. زمانی که من رئیس کمیته مسابقات شده بودم مراسم اختتامیه هم برگزار می کردیم. برگزاری چنین مراسمی احترام به یگدیگر است.

غلامرضا بهروان در مورد وضعیت سلامتی خود هم گفت: از ناحیه کلیه ناراحت هستم. بعد از یک جراحی و دفع چند سنگ، سنگ های دیگری هم در کلیه من وجود دارد که باید با مصرف داور دفع شود. برای همه آرزوی سلامتی می کنم چون دردهایی که اینروزها می کشم تحملش خیلی سخت است.

پایگاه خبری بروزترین

.

لینک کوتاه مطلب berouztarin.ir/?p=37471

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار