تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

ناگفته های رامبد جوان از عدم حضور جناب خان در خندوانه با حضور محمد بحرانی

ناگفته های رامبد جوان از عدم حضور جناب خان در خندوانه با حضور محمد بحرانی

محمد بحرانی صداپیشه محبوب عروسک جناب خان مهمان برنامه خندوانه شد.

در ابتدا محمد بحرانی درباره خودش و فعالیت های هنری اش صحبت کرد و اینکه چگونه علاقمند به کار صداپیشگی شده است. این هنرمند درباره تجربه  های صداپیشگی و حضور در مجموعه کلاه قرمزی گفت و اینکه چگونه یک عروسک در مجموعه کلاه قرمزی خلق می شود واینکه چقدر به ایرج طهماست ارادت دارد.

در ادامه محمد بحرانی از جناب خان گفت و اینکه مانند همه مردم  دلش برای جناب خان تنگ شده است.
پس از این صحبت ها رامبد جوان به بیان نکاتی درباره عدم حضور جناب خان در سری چهارم خندوانه پرداخت.

رامبد جوان گفت که سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان مدتی است که در مصاحبه  های مختلف عنوان می کند که هیچ سود مالی  بخاطر جناب خان نصیبش نشده است و حتی هیچ تماسی از سوی تلویزیون و برنامه خندوانه با وی گرفته نشده است.
من (رامبد جوان) چندین بار بطور مستقیم و حتی با واسه با سعید سالارزهی  که دوست و رفیقم می باشد صحبت کرده ام و حتی خانم مرضیه برومند از طرف من وکیل شدند که با سعید سالارزهی به توافق رسیده و شرایط حضور جناب خان را در برنامه فراهم کنند.
به هرحال سالارزهی تمایلی به ادامه همکاری نداشت و ماهم براساس شرایط موجود فعلا قصد همکاری با او را نداریم تا ببینم در آینده چه اتفاقی رخ می  دهد.

سپس رامبد جوان از محمد بحرانی پرسید آیا او حاضر است که به همکاری با سعید سالارزهی در جایی خارج از خندوانه بپردازد؟ (منظور رامبد جوان به خبر ساخت فیلم سینمایی جناب خان بود)
محمد بحرانی در جواب گفت که صدای جناب خان متعلق به خود جناب خان و برنامه خندوانه است و من جزء برنامه خندوانه حاضر به صداپیشگی این عروسک در جای دیگری نیستم.

پس از این صحبت ها محمد بحرانی و رامبد جوان به انجام بازی دارت پرداخته و محمد بحرانی از صحنه خارج شد و با صدای جناب خان ترانه ای  خواند و از مردم خداحافظی کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار