تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس

حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس

صدای فریادهای کمک خواستن دختر دانشجو در حمام به گوش میرسید ! دختر دانشجو در حمام لخت شده بود که مرد همسایه لخت و برهنه داخل شد …! به گزارش ایران ناز دختر دانشجویی که به تنهایی زندگی میکرد وقتی درون حمام خانه اش لخت شده بود با دیدن مرد همسایه که برهنه وارد حمام شوکه شد !

حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس

دختر دانشجو زمانی که در حمام بود فکرش را هم نمی کرد که مرد همسایه چه نقشه ای دارد. مرد پناهجو با اینکه متاهل بود بارها و بارها به دختر دانشجویی که همسایه آن ها بود پیشنهاد همخوابی می داد اما همیشه با مخالفت این دختر دانشجو مواجه می شد.

تا اینکه این مرد مراکشی که از سال 2005 به آلمان مهاجرت کرده بود یک شب زمانی که دختر دانشجو همسایه که تنها زندگی می کرد در حمام بود  در را باز کرد و به آرامی وارد خانه وی شد. سپس لباس هایش را در آورده به طرف در حمام می رود تا نیت پلید خود را عملی کند اما دختر دانشجو متوجه حضور مرد همسایه در خانه می شود و پس از درگیری با وی او را در حمام زندانی کرده از خانه خارج می شود و با پلیس تماس می گیرد، پس از حضور پلیس این دختر جوان به طرف ماشین پلیس با وضعی نامناسب میرود و از آن ها طلب کمک می کند، پلیس نیز با اقدامات امنیتی این مرد کثیف را دستگیر می کنند

مطالب مرتبط:

خودکشی پدری به خاطر عکس برهنه دخترش (عکس)

اعطای وام با وثیقه گرفتن عکس لخت دختران +تصاویر

گردش لخت و مختلط در اولین پارک حمام دنیا +تصاویر

تصاویری نایاب از شنای مختلط زنان و مردان در ایران

رابطه جنسی عروس و داماد برهنه در جلوی چشم مهمانان +تصاویر

دستگیری عروس و داماد برهنه در خیابان (عکس)

چگونگی رابطه جنسی در کشورهای مختلف جهان!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار