تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

تجاوز پی در پی مرد مذهبی به دختر 14 ساله! + عکس

تجاوز جنسی پی در پی به دتر نوجوان 14 ساله

دختر 14 ساله که بارها توسط یک مرد مذهبی مورد سوء استفاده و تجاوز قرار گرفته بود این راز را برملا کرد. دختر نوجوان که برای اعتراف به نزد کشیش رفته بود چندین بار مورد تجاوز قرار گرفته بود. این دختر حدود 1 سال و با تهدید مرد 34 ساله بارها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفت به گونه ای که دختر نوجوان دچار بیماری روحی و روانی شده بود.
تجاوز پی در پی کشیش به دختر 14 ساله جنجالی شدبه گزارش رسانه‌های امریکایی، «نیکولاس کلی»- 34 ساله- یک سال قبل وقتی دختر 14 ساله برای مشورت نزدش رفت، او را در دام شیطانی‌اش کشاند و بارها دختر نوجوان را هدف تجاوز قرار داد.این دختر نوجوان که از ترس آبرویش از افشای ماجرا برای پدر و مادرش خودداری کرده بود،

سرانجام به دلیل استرس و فشار روانی دچار اختلالات روحی شد و به بیمارستان انتقال یافت. همزمان با شروع درمانش، رابطه شیطانی کشیش کلیسای جورجیا فاش شد و با شکایت والدین دخترک، کشیش متجاوز بازداشت شد.

سوء استفاده یک کشیش از دختر نوجوان همچنین : دختر 9 ساله به دلیل تجاوز پیرمرد دچار شوک شد و دچار ایست قلبی شد! + عکس دختر

2 ژانویه 2017

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار