تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

وداع رمانتیک میشل اوباما با کاخ سفید + تصاویر

میشل اوباما در آخرین سخنرانی اش در کاخ سفید

میشل اوباما ، بانوی اول ایالات متحده آمریکا در آخرین سخنرانی اش در کاخ سفید با صدایی بغض آلود از تنوع نژادی ، دینی و فرهنگی در کشورش تقدیر کرد.

 کمتر دیده شده بود که میشل اوباما پشت میکروفن و در یک سخنرانی تا این اندازه احساساتی شده باشد. بانوی اول ایالات متحده آمریکا در فاصله حدود دوهفته تا به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در آخرین سخنرانی رسمی اش که در جمع مشاوران آموزشی در کاخ سفید برگزار شد، گفت: به تمام جوانانی که صدای مرا می شنوند ، می گویم ؛ بدانید که این کشور به شما تعلق دارد ، صرف نظر از تبار و این که از کجا آمده اید.

وداع همسر اوباما با کاخ سفید

احساساتی شدن میشل اوباما٬ خداحافظی میشل اوباما٬ عکس میشل اوباما٬ عکس های میشل اوباما٬ میشل اوباما

خداحافظی میشل اوباما با کاخ ریاست جمهوری

میشل اوباما بی آنکه کمترین اشاره ای به ترامپ بکند، افزود: اگر شما یا والدین تان مهاجر هستید، بدانید که شما جزئی از سنتی هستید که آمریکا به آن افتخار می کند. همچنین بدانید که تنوع دینی در عین حال یک سنت بزرگ آمریکا است.

احساساتی شدن میشل اوباما٬ خداحافظی میشل اوباما٬ عکس میشل اوباما٬ عکس های میشل اوباما٬ میشل اوبامااحساساتی شدن میشل اوباما٬ خداحافظی میشل اوباما٬ عکس میشل اوباما٬ عکس های میشل اوباما٬ میشل اوباما

وی با صدایی بغض آلود ادامه داد: این تنوع فوق العاده از ما آنچه را ساخته که ما هستیم. به من گوش می دهید؟ نترسید، مصمم باشید، متعهد باشید! فکر نکنید همه چیز آسان به دست می آید. شما باید نقش خود را برای حمایت و حفظ این آزادی ها ایفا کنید.

میشل اوباما در پایان سخرانی اش گفت: بودن در مقام بانوی اول شما بزرگترین افتخار تمام زندگی ام بود و آرزو می کنم که منهم موجب افتخار شما بوده باشم.

احساساتی شدن میشل اوباما٬ خداحافظی میشل اوباما٬ عکس میشل اوباما٬ عکس های میشل اوباما٬ میشل اوباما

میشل اوباما از ۸ سال پیش که وارد کاخ سفید شد از محبوبیتی بی سابقه و پایدار برخوردار بوده که می تواند پشتوانه خوبی برای نامزد شدنش در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ باشد. با این حال ، دختری که والدینش کارمندانی عادی بوده اما دارای دو مدرک از دانشگاه های بسیار معتبر پرینستون و هاروارد است ، به وضوح اعلام کرد که وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری نخواهد شد.

احساساتی شدن میشل اوباما٬ خداحافظی میشل اوباما٬ عکس میشل اوباما٬ عکس های میشل اوباما٬ میشل اوباما

 خداحافظی احساسی میشل اوباما

خداحافظی احساسی میشل اوباما

خداحافظی احساسی میشل اوباما

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار