تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

تابوت تشییع آیت الله رفسنجانی خالی بوده +تصاویر

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

2017-01-11

تابوت تشییع آیت الله رفسنجانی خالی بوده +تصاویر

پس از تشییع آیت الله هاشمی اخباری در برخی شبکه های اجتماعی دست به دست شد مبنی بر این که پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران نبوده و پیش از مراسم نماز به حرم منتقل شده است.

اما اصل ماجرا جور دیگری است بررسی تصاویر نماز به پیکر آیت الله و بعد از آن در تشییع و در نهایت ورود تابوت به ضریح امام خمینی جزئیات جالب توجهی را فاش می کند.

تابوتی که در مقابل رهبر انقلاب در مراسم نماز حاضر بوده بلافاصله بعد از نماز به حرم مطهر امام خمینی رفته است و در نهایت به ضریح وارد شده است اما تابوتی که بر روی خودرو حمل می شده است آن تابوت نبوده است و احتمالا پیکر آیت الله بعد از مراسم نماز و برای جلوگیری از خطرات احتمالی و ازدحام و به منظور حفظ حرمت جسد مومن مستقیما به حرم امام خمینی منتقل شده و تابوتی که در مراسم تشییع پیکر بوده خالی بوده است.

ماجرای تابوت پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی آیا تابوت تشییع شده آیت الله هاشمی خالی بود؟  نماز بر پیکر آیت‌الله هاشمی در تابوت اصلی در دانشگاه تهران – عکس: سایت رهبری  آیا تابوت تشییع شده آیت الله هاشمی خالی بود؟  انتقال تابوت دوم به خودروی حمل پیکر آیت‌الله. عکس: سایت مجمع تشخیص آیا تابوت تشییع شده آیت الله هاشمی خالی بود؟  ۳. تابوت دوم روی خودرو در میان جمعیت – عکس: ایران‌ایمیجز  آیا تابوت تشییع شده آیت الله هاشمی خالی بود؟  تابوت اصلی آیت‌الله در حال ورود به ضریح امام خمینی (ره) – عکس: ایرنا  آیا تابوت تشییع شده هاشمی رفسنجانی خالی بود؟ +تصاویر

تفاوت اتصالات دو تابوت

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار