تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

راهکار عجیب این مرد برای جلوگیری از طلاق! +عکس

باشگاه خبرنگاران جوان: یک مرد چینی که فقط با نام فامیلی لی شناخته شده است، بعد از اینکه همسرش به او گفت که می‌خواهد از او طلاق بگیرد، عصبانی شد و با ماشین به داخل دفتر ازدواج و طلاق رفت.

نیروهای پلیس در طی بازجویی که از این راننده داشته‌اند دریافتند که آقای لی در آن روز با همسرش جر و بحثی داشته است و هنگامی که شنید همسرش قصد دارد از او طلاق بگیرد، عصبانی شد و با خودروی خود به دفتر ازدواج و طلاق زد و آن را خراب کرد تا جلوی این طلاق را بگیرد.

گفتنی است؛ این راننده که بعد از این حادثه از جراحاتی در ناحیه ستون فقرات رنج می‌برد، به بیمارستان منتقل شد و در بیمارستان تحت نظارت پلیس است چرا که در هنگام رانندگی الکل مصرف کرده بود و به جرم رانندگی تحت تأثیر مصرف الکل باید به اداره پلیس منتقل شود.

راهکار عجیب این مرد برای جلوگیری از طلاق! +عکس راهکار عجیب این مرد برای جلوگیری از طلاق! +عکس راهکار عجیب این مرد برای جلوگیری از طلاق! +عکس راهکار عجیب این مرد برای جلوگیری از طلاق! +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار