تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

سایه سنگین فساد مالی بر سر «شهرزاد»

روزنامه جوان نوشت: انصاف‌ نيوز مدعي شد: «ه. ر» در ارتباط با پرونده فساد صندوق ذخيره فرهنگيان و بانک سرمايه بازداشت شد. اين سايت خبري با اشاره به برخي فعاليت‌هاي فرهنگي فرد بازداشت شده نوشت: «ه. ر» همچنين يکي از کساني است که نام او با سريال «شهرزاد» گره خورده است.

هرچند به نظر نمي‌رسد که بازداشت او به سريال شهرزاد مرتبط باشد، اما مي‌تواند بر حواشي سري دوم اين سريال نيز بيفزايد. تهيه‌کننده اين سريال از چند ماه پيش در بازداشت است. اتهامات او نيز در ارتباط با پرونده فساد صندوق ذخيره فرهنگيان عنوان شده است. بازداشت او حواشي زيادي را در جريان شروع به ساخت سري دوم اين سريال به دنبال داشت.

اکنون که «ه. ر» نيز در بازداشت به سر مي‌برد، سرنوشت مجموعه «شهرزاد۲» بيش از قبل دچار پيچيدگي شده است. با توجه به موفقيت سري اول سريال شهرزاد و محبوبيت آن در ميان مخاطبان محصولات شبکه نمايش خانگي، اين پيش‌بيني وجود داشت که ساخت سري دوم اين مجموعه بتواند باعث رونق بيش از پيش شبکه نمايش خانگي شود و شروع خوبي براي توليد درام‌هاي عاشقانه ايراني براي عرضه نمايش خانگي باشد.

با اين وجود، اما سرنوشت «شهرزاد۲» با فراز و فرود‌هاي زيادي روبه‌رو شده است. بعد از دستگيري محمد امامي، سرمايه‌گذار و تهيه‌کننده سريال عملاً کار با وقفه‌هاي متعدد روبه‌رو شد و حتي دومين سرمايه‌گذار خواستار توقف پروژه شد، اما سرانجام با از سرگرفتن فيلمبرداري«شهرزاد۲»  « ه. ر» که داماد يک مقام دولتي است، به اتهام ارتباط با فساد بزرگ مالي در صندوق ذخيره فرهنگيان و بانک سرمايه بازداشت شد که ادامه ساخت «شهرزاد» را با ابهام روبه‌رو کرد و مشخص نيست در غياب مالکان اين سريال آيا حسن فتحي کار ساخت سريال را ادامه خواهد داد يا خير!

پایگاه خبری بروزترین

.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار