تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر

کودک ۲ ساله ی اندونزیایی که چندی پیش اخبار وی در رسانه های جهان منتشر شده و از وی به عنوان کوچکترین سیگاری جهان یاد شده بود، سرنوشت متفاوتی پیدا کرده است.

العالم: آلدی که از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شده وتصاویر سیگارکشیدن او بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت، در نهایت تصمیم گرفت تا عادات بد زندگی خود را ترک کند و در این کار موفق بود.

دیلی میل  گزارش کرد آلدی ریزال کودک نه ساله اهل اندونزی با ترک سیگار، همزمان وزن خود را نیز کم کرده است.

ریزال از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شد و تا ۴۰ نخ سیگار در روز دود می کرد. زمانیکه این کودک پنج سال داشت، یک دوره توانبخشی جهت ترک سیگار را گذارند  و درنهایت به موفقیت در ترک عادت خطرناک خود دست یافت.

با این حال، این کودک به جای اعتیاد به سیگار، به مواد غذایی معتاد شد. او به یکباره، به طعم و مزه مواد غذایی چرب عادت پیدا کرد و به سرعت دچار اضافه وزن شد.

اما بار دیگر این کودک با اراده، در نه سالگی از خوردن غذاهای چرب دست بر داشت  و موفق شد در به زندگی سالم و ایده آلی مانند همسن و سالهای خود دست یابد.

ریزال هم اکنون بسیار خوب درس می خواند و به یک ستاره، در مدرسه ابتدایی تبدیل شده ، بدون آنکه به عادت های بد سیگار کشیدن یا پرخوری مبتلا باشد.

www.dustaan.com عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر

عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر

www.dustaan.com عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر www.dustaan.com عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر www.dustaan.com عاقبت پسربچه دو ساله ای که سیگار می کشید! +تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار