تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

دختری با وجود داشتن تیره ترین پوست،مانکن و مدل زیبایی شد

دختری با وجود داشتن تیره ترین پوست،مانکن و مدل زیبایی شد

 رنگ پوست تیره در برخی مناطق دنیا مورد توجه نیست و خواهان ندارد. “عبیر  سیندر” متولد عربستان سعودی است او که در زمینه ی مُد و آرایش فعالیت می کند قصد دارد (و تا حدودی توانسته) تا نگاه مرسوم به رنگ تیره ی پوست را تغییر دهد.

این کارشناس زیبایی ویدئوهایی را هم در این زمینه تهیه و تولید کرده است. او در چند هفته ی اخیر با پخش یک ویدئو در یوتیوب تحت عنوان “بله، او سیاه است…اما زیباست” را منتشر کرده است. این فیلم با بیش از چند صدهزار بازدید رکورد قابل توجهی برای او به شمار می رود.

سیندر می گوید جمله ی “او سیاه است اما زیباست” یک عبارت متداول و زشت در فرهنگ زبانی آنان می باشد که در رابطه با زنان تیره پوست استفاده می شود، و این جمله درون خود نژادپرستی مخفی و پنهانی دارد.”

او در ادامه می گوید: “من به دلیل رنگ پوستم حرفهای زیادی در رابطه با زشت بودنم شنیده ام، اما همین جمله ی معروف که مردم زیاد به کار می برند خودش داد می زند که زیبایی هیچ ربطی به رنگ پوست ندارد.”

هرچند فیلم هایی که این فعال در زمینه ی مد و زیبایی تهیه می کند با اقبال گسترده ای روبرو شده اما همچنان کامنت های نژادپرستانه او را غمگین می کند.

“عبیر سیندر”  می گوید: “وقتی بچه بودم خودم فکر می کردم که بسیار زیبا هستم، چهره و رنگ پوست زیبایی دارم، اما از وقتی بزرگ شدم و در جامعه پا گذاشتم حرفهای بغض آلود، زشت و نژاد پرستانه ی بسیاری شنیدم، گاهی آنقدر از خودم متنفر میشدم که تصمیم داشتم هر طور شده خودم را به رنگ سفید درآورم.”

او می گوید من ویدئو کلیپ درست می کنم، قهرمان آن خودم هستم، او در ادامه ادعا می کند که  در بسیاری مناطق دنیا به طور کلی و در کشورش به طور خاص هیچ زن سیاه پوستی را نمی بینید که در زمینه ی اجتماعی فعال باشد و او سعی دارد با تولید فیلم و کلیپ این نقیضه را جبران کند.

لازم به ذکر است که بنا به گزارش مجله ی عربی زنان این مدل و فعال در زمینه مد و لباس گاهی اوقات در ویدئوهای تولیدی خودبا کلمات تندی با منتقدین به رنگ پوستش برخورد می کند و در کل رفتارهای جنجال برانگیزی دارد.

 مانکن زیبایی

مانکن زیبایی

مانکن زیبایی

مانکن زیبایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار