تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

عکس یادگاری خانواده شریفی نیا پس از مدت ها

عکس یادگاری خانواده شریفی نیا پس از مدت ها عکس یادگاری خانواده شریفی نیا پس از مدت ها 

خانواده شریفی نیا که اکنون در اثر طلاق پدر در مادر، کمتر کنار یکدیگر دیده می‌شوند اما با هم اخیرا یک تصویر یادگاری گرفتند. خانواده شریفی نیا پس از مدت ها دوباره کنار هم جمع شدند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان که از یکدیگر طلاق گرفتند بعد از مدتها تصویر دسته جمعی با هم گرفتند.

مهراوه و ملیکا شریفی نیا حاصل ازدواج این دو هنرمند میباشند که هر کدم از آن ها هم ستاره هاي سینما میباشند.مهراوه شریفی نیا با خانواده اش , مهراوه شریفی نیا تصویر زیر را در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد.مهراوه شریفی‌نیا بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون هست.

عکس یادگاری خانواده شریفی نیا پس از مدت ها

وی دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه هنر استان تهران می‌باشد.او فرزند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان هست.شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خوانداما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو می‌باشد

او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود. او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا «بازیگر و نقاش» هست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار