تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

تمام قربانی های کریم بنزما در رئال مادرید

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آلوارو موراتا مهاجم جوان اسپانیایی که در عضویت تیم رئال مادرید بود، بعد از آنکه فهمید جایی در ترکیب اصلی این تیم ندارد، تصمیم گرفت تا رئال مادرید را ترک کند و این بار با توافقی که با چلسی داشت، به این تیم لندنی پیوست.

در سالهای اخیر مهاجمان زیادی در رئال مادرید بودند ولی نتوانستند کریم بنزما را نیمکت نشین کنند و همگی مجبور شدند تا از این تیم جدا شوند. بنزما در سال ۲۰۰۹ به رئال مادرید پیوست. هر چند همواره انتقادهایی از این بازیکن می شود، ولی کم و بیش او در رئال مادرید جایگاه ثابتی داشته و تغییری در وضعیت او ایجاد نمی‌شود. در ادامه مروری داریم که بخاطر بنزما رئال را ترک کردند.

* رائول و آدبایور

در ابتدا بعد از جدایی که برای رائول رخ داد، باشگاه روی امانوئل آدبایور حساب باز نکرد تا او زمان زیادی در تیم مادریدی نماند. رائول گونسالس در سالهای آخر حضورش در رئال مادرید فرصت زیادی برای درخشش نداشت و بعد از اینکه باشگاه تصمیم گرفت تا این بازیکن از تیم جدا شود، فضا برای درخشش بقیه مهاجمان آغاز شد. در این بین البته ایگواین نیز به رئال مادرید اضافه شد.

* گونسالو ایگواین

در فصل بعدی که مورینیو هدایت رئال را بر عهده گرفت، رقابت سختی بین بنزما و ایگواین ایجاد کرد که منجر به ماندن یکی می شد. در نهایت این بنزما بود که توانست خود را اثبات کند و ایگواین به ناپولی فروخته شد. در بدو حضور آنچلوتی در رئال مادرید، گرت بیل نیز به رئال مادرید آمد تا مثلث خط حمله این تیم شکل بگیرد. بنزما در آن فصل چهارمین بازیکن رئال با بیشترین دقایق بازی در این تیم بود.

* چیچاریتو و موراتا

بعد از حضوری کوتاه مدت خاویر هرناندس یا همان چیچاریتو در رئال مادرید، او نیز نتوانست با بنزما رقابت کند تا بعد از مدتی از تیم جدا شود. ولی مهمترین نکته بازگشت موراتا جوان از یوونتوس به رئال مادرید بود. خیلی ها امیدوار به ماندن موراتا در رئال بودند تا سالها در این تیم بتواند اثرگزار باشد ولی در نهایت او نیز از رئال مادرید جدا شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار