تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

لو رفتن خبری كه اعصاب پرسپوليسی‌ها را به‌هم ريخت

به نظر می رسد رقم پرداختی باشگاه پرسپولیس به منشا، تاثیر منفی روی بازیکنان این تیم گذاشته است.

بازيكنان پرسپوليس پس از ديدار اين تيم مقابل نفت تهران در سوپرجام با اينكه جشن قهرماني گرفته بودند اما مصاحبه‌هاي تندي عليه مديران خود انجام دادند.

اين شرايط، باعث تعجب اهالي فوتبال شد. يكي از نزديكان به تيم در مورد ريشه‌ها و دلايل اين اعتراض «هماهنگ شده» در رختكن پرسپوليس به ما گفت: «از يك سو اين حق بازيكنان است كه به پول و طلب خود برسند و مطالبات‌شان را تسويه كنند. بالاخره آنها شغل ديگري به غير از فوتبال ندارند و همچنين خانواده‌شان بايد از اين راه ارتزاق كند. از طرف ديگر، آنها از اين موضوع شاكي هستند كه چرا هيچ يك از بازيكنان به غير از گادوين منشا پولي دريافت نكرده است. اين مسئله ريشه و دليل اصلي اعتراض بازيكنان پرسپوليس بود.»

با اين حساب، در روزي كه منشا براي طول درمانش پس از عمل هموروئيد در منزل به سر مي‌برد، رختكن پرسپوليس را ناخواسته به‌هم ريخت و بازيكنان به خاطر لو رفتن اين خبر كه او، تنها بازيكن پرسپوليس است كه پول گرفته، به مديران باشگاه اعتراض كردند. به عقيده اهالي فوتبال، گادوين منشا بهترين خريد پرسپوليس در اين فصل بود.

خبر ورزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار