تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

ولخرجی ملک‌سلمان با دلارهای نفتی + عکس

سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی به همراه یکهزار نفر برای گذراندن تعطیلات و استراحت در ۲۴ ژوئیه جاری وارد شهر طنجه در مغرب شد.

روزنامه الاخبار مغرب نوشت: سلمان بن عبدالعزیز در کاخ خود در ساحل شهر طنجه اقامت دارد اما هیئت همراهش بیش از ۸۰۰ اتاق در پنج هتل ۵ ستاره در این شهر ساحلی رزور کرده اند.


این روزنامه به بررسی اجاره اتاق هتل ها پرداخت که هیئت همراه شاه سعودی رزور کرده است.

براساس ارزیابی روزنامه الاخبار، میانگین اجاره هر اتاق برای یک شب ۳۰۰ دلار است. این بدان معنا است که هزینه اجاره همه اتاق های رزور شده برای یک شب اقامت، حدود ۲۴۰ هزار دلار می شود.

به نوشته الاخبار، هیئت همراه شاه سعودی همچنین ۱۷۰ خودروی خصوصی اجاره کرده است که اجاره هریک از آنها روزانه حدود ۴۲۳ دلار آب می خورد. با این شرایط، مجموع هزینه خودروهای اجاره شده برای یک روز، بالغ بر ۷۲ هزار دلار می شود.

در سایه این وضعیت، مجموع هزینه شاه سعودی و هیئت همراهش برای یک شب اقامت و اجاره یک روز خودروها حدود ۳۱۲ هزار دلار می شود.

این درحالی است که تعطیلات شاه سعودی در شهر ساحلی طنجه یک ماه طول می کشد.

با این احتساب، فاکتور فقط اجاره اتاق هتل ها و خودروها نزدیک به ۹ میلیون و ۳۶۰ هزار دلار خواهد شد.

روزنامه الاخبار نوشت: اینها فقط هزینه دو قلم یاد شده است و سایر هزینه های هیئت همراه شاه سعودی را شامل نمی شود. باید توجه داشت که این هیئت خودروهای گردشگری دیگری را نیز با مبلغ ۱۵۸ دلار در روز اجاره کرده است.

شاه سعودی یک سری ویلا و دهها خودروی لوکس را نیز در این سفر اجاره کرده است.
گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار