تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

نحوه بستن دستمال گردن زنانه (آموزش تصویری)

نحوه بستن دستمال گردن زنانه می‌تواند بسته به نوع جنس و مدل دستمال گردن متفاوت باشد. با انواع روش بستن دستمال گردن زنانه آشنا شوید.

دستمال گردن زنانه

دستمال گردن یکی از لوازم جانبی تزیینی است که زنان و دختران می‌توانند با استفاده از روش‌های متفاوت بستن و انواع مختلف آن زیبایی خاصی به پوشش خود ببخشند. گره‌های مختلف، استفاده از پهنای شال و یا انتخاب چند مدل متفاوت به‌طور همزمان همواره بر شیک‌پوشی و هماهنگی دیگر لباس‌هایتان می‌افزاید. لازم به ذکر است جنس و زمان استفاده از دستمال گردن‌ها در تعیین مدل و نحوه بستن آن‌ها تاثیر گذار است.

گره فرانسوی

در ابتدا روسری، شال و یا هر چه که به‌عنوان دستمال گردن می‌خواهد استفاده کنید را از وسط تا بزنید و بر روی شانه خود قرار دهید. قسمتی از پارچه که آویزان است را از میان حلقه ایجادشده عبور داده و بکشید سپس دوباره طرف دیگری که آویزان بوده را  نیز از میان حلقه عبور داده و هر دو را بکشید. حالا شما یک گره فرانسوی دارید.

دستمال گردن زنانه – مدل دستمال گردن زنانه – آموزش بستن دستمال گردن زنانه – عکس دستمال گردن زنانه

گردنبند منگوله‌دار

روسری را روی گردن خود قرار دهید. یک‌طرف آن را دور دست خود بپیچید. قسمتی از همان پارچه‌ای که دور دست خود پیچیده‌اید را از میان حلقه عبور دهید سپس طرف دیگر شال یا روسری را مانند تصویر نیز از میان حلقه عبور دهید.
 

دستمال گردن زنانه – مدل دستمال گردن زنانه – آموزش بستن دستمال گردن زنانه – عکس دستمال گردن زنانه

گردنبند

شال را از پهنا باز کرده و سپس تا کنید. انتهای هر دو طرف را به یکدیگر گره‌زده و به گردن خود بیندازید. با ایجاد یک حلقه و پیچ و تاب مانند تصویر مدل گردنبند را ایجاد کنید.دستمال گردن زنانه – مدل دستمال گردن زنانه – آموزش بستن دستمال گردن زنانه – عکس دستمال گردن زنانه

پیچ و تاب دوطرفه

شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از دو شال یا دستمال گردن خود را زیباتر کنید به این صورت که دو روسری را روی یکدیگر قرار داده و به دور گردن بیندازید. قسمتی از یک شال را به زیر گردن و حالتی که آویزان است را از شال دیگری که متفاوت انتخاب کرده‌اید استفاده کنید.دستمال گردن زنانه – مدل دستمال گردن زنانه – آموزش بستن دستمال گردن زنانه – عکس دستمال گردن زنانه

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار