تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

طنز؛ مزاياي عدم حضور زنان در كابينه

احمدرضا كاظمي در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

همان‌طور كه اطلاع داريد امسال هم در كابينه دولت همه چيز تفكيك شده است و خبري از حضور بانوان در سمت وزير نيست. حتي در حد معاون وزير هم خانومي ديده نمي‌شود و اگر همه چيز با همين فرمان پيش برود، كاخ رياست‌جمهوري در خيابان پاستور پتانسيل تبديل شدن به «خونه مجردي» را دارد.

وزراي محترم در چهارسال دوم احتمالا به قدري در محل كارشان راحت خواهند بود كه مي‌توانند با شلوارك توپ توپ قرمز و ركابي نخي در محيط تردد كنند و زير دست‌هاي‌شان را با جملاتي چون «اوووي اِسي! بيا اينجااا ببينم» يا ساير الفاظ، صدا كنند. فضا براي تعريف كردن جوك‌هاي مثبت 18 هم البته باز خواهد بود و ديگر لازم به درگوشي حرف زدن نيست. اگر آن وسط مسط‌ها هم ديديم چندتا از كاركنان وزارتخانه زغال‌گردان دست‌شان گرفته و وسط حياط آن را مي‌چرخانند و از طرف ديگر هم چندتا از معاونان قليان به دست كنار حوض ايستاده و با تنظيم آب شيشه قليان مشغول چاق كردن آن هستند، نبايد تعجب كنيد.

اعضاي محترم هيات‌دولت هم به‌جاي برگزاري جلسات خشك و كليشه‌اي، به مناسبت‌هاي مختلف مي‌توانند خيلي راحت و بدون مزاحمت پنجشنبه شب‌ها «برنامه دورهمي» بچينند و ضمن بحث و گفت‌وگو درمورد سياست‌هاي داخلي و خارجي دولت، باهم گل بگويند و گل بشوند و آخر شب هم بالاي پشت‌بام كاخ رياست جمهوري بساط چنجه كباب و كتف و بالِ جوج راه بيندازند. شخصا اگر من ریيس‌جمهور بودم چندتا پلي‌استيشن4 هم مي‌گرفتم تا هر ازگاهي با بروبچز كابينه بشينم فيفا 18 يا مورتال كمبت ايكس.ال بازي كنيم كه هم كار گروهي‌مان تقويت بشود هم مواضع تهاجمي و دفاعي دولت در برابر هجمه‌هاي داخلي و خارجي! يك تلويزيون 70 اينچ و يك كابل اچ.دي.ام.آي هم جور مي‌كردم كه قشنگ هر هفته دوشنبه‌ها بدون ترس و اضطراب از رد شدن زن و بچه، بنشيم با هيات همراه گيم‌ آو‌ ترونز را بدون جلو زدن تماشا كنيم و با سرلوحه قرار دادن خاندان «استارك» در صدد پاسخگويي به اقدامات خصمانه ترامپ (رمزي بولتن كنوني جهان) برآييم!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار