تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

اتحادیه اروپا ۱۳ شخصیت حقیقی و حقوقی کره شمالی را تحریم کرد

اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ۹ تبعه کره شمالی و ۴ نهاد این کشور- از جمله بانک دولتی «تجارت خارجی»- را به فهرست تحریمهای خود افزود.


به گزارش آسوشیتدپرس، اتحادیه اروپا اعلام کرد که افزون بر اتباع و نهادهای تحت تحریم کره شمالی، ۹ تبعه و ۴ نهاد دیگر این کشور- از جمله بانک دولتی «تجارت خارجی»- را مورد تحریم قرار داده است.
اتحادیه اروپا روز پنج شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در راستای هماهنگی با قطعنامه جدید شورای امنیت سازمان ملل، بلوکه کردن دارائیها و ممنوعیت سفر به فهرست تحریمهای اتحادیه اروپا علیه کره شمالی افزوده شده است.
گفتنی است که شورای امنیت سازمان ملل متحد هفته گذشته در واکنش به «روند توسعه تسلیحات هسته ای و فعالیتهای موشک بالستیک» کره شمالی یک قطعنامه جدید به تصویب رساند.
حال، این اقدام جدید اتحادیه اروپا به آن معناست که هم اکنون ۶۲ شخصیت حقیقی به همراه ۵۰ شخصیت حقوقی از قبیل شرکتها، سازمانها یا بانکها در هماهنگی با فهرست تحریمهای سازمان ملل، تحت تحریم این بلوک اروپایی قرار گرفته اند.
این در حالی است که اتحادیه اروپا خود به طور مستقل تدابیر محدودکننده ای علیه ۴۱ شخص و ۷ نهاد دیگر کره شمالی وضع کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار