تبلیغات



سایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

جنجال عکس های نیمه برهنه رئیس جمهور کرواسی +تصاویر

رئیس جمهور کرواسی (کالیندا کیتاروویچ) چند روز آینده به ایران سفر میکند این زن ۴۷ ساله که عالی ترین مقام کشور کرواسی میباشد به ایران خواهد امد.

البته وی سال گذشته نیز به ایران سفر کرد و با مقامات ایران دیدارهای مختلفی انجام داد.

کالیندا کیتاروویچ که عکس های نیمه برهنه او در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود یک بار دیگر خبر اول رسانه های کشورمان قرار گرفته است.

عکس های کالیندا کیتاروویچ

رئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی

در کشورهای اروپایی اکثر زنان در کنار سواحل دریا با پوشش زننده و نیمه برهنه ظاهر میشوند که این امر در این کشورها عادی میباشد و

زنان اروپایی از اینکه تصاویر نیمه برهنه آنها منتشر میشود ناراحت نخواهند شد چرا که فرهنگ حاک بر کشورهای اروپایی درباره چنین اقداماتی خلاف عرف نیست.

عکس های رئیس جمهور کرواسی

رئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسیرئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی

رئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسیرئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسیرئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی

تکذیب عکس های برهنه رئیس جمهور کرواسی

 بعد از انتشار خبر سفر رئیس جمهور کرواسی به تهران تصاویر نیمه برهنه این چهره سیاسی در شبکه های اجتماعی به سرعت دست به دست شد اما این تصاویر فقط تشابه چهره یک مدل امریکایی با خانم رئیس جمهور کرواسی است.

تصاویر زن نیمه برهنه ای که در شبکه های اجتماعی دست به دست میچرخد مربوط به یک مدل آمریکایی میباشد که فقط چهره اش شبیه خانم رئیس جمهور است.

مدل امریکایی که شبیه رئیس جمهوری کرواسی است

رئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی

رئیس جمهور کرواسی,عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار