تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

دشمن شناسی به شیوه ای متفاوت به سبک علی منصوریان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نتایج استقلال در هفته‌های ابتدایی باعث شد تا برخی پیشکسوتان به کارشناسی و واکاوی نتایج سرمربی آبی پوشان بپردازند. اتفاقی که علیرضا منصوریان به شدت از این موضع عصبانیت و معتقد نام تک تک آن‌ها را یادداشت کرده تا در روز مبادا یادش نرود در این شرایط چه کسانی برعلیه او بوده‌اند.

همین حواشی موجب شد تا زمزمه‌هایی درباره اولتیماتوم هیئت مدیره به کادرفنی پخش شود اما سرمربی استقلال معتقد است: در جلسه ای که داشتم چنین چیزی اتفاق نیفتاد. بنای هیئت مدیره حمایت از کادر فنی است. آنها به من اعتماد کردند و من هم قول دادم که پاسخ مثبتی می دهم چون به بازیکنانم اعتقاد دارم. اگر ده برابر حواشی بود با آمدن من صد برابر می شوند. یک سری پیشکسوت 35 سال نبودند اما وقتی من آمدم همه کارشناس شدند. حدود 600 مصاحبه شد و حالا در این فصل 150 مصاحبه شده است. بعضا نظر دوستان از روی علاقه به ما آسیب می زند. مسیر مستقیم را جلو می رویم. به انتهای سال که می رسیم به نقطه اوج می رسیم. چه در نفت چه در استقلال و چه در تیم امید. امروز جلسه خیلی خوب بود و. احساس امنیت داشتم. در فضای مجازی نیستم اما به من می گویند. به دوستانم گفتم که اسم خوب ها وبدها را یادداشت کنند تا دوست و دشمنم را بشناسم.

منبع:ایلنا

انتهای پیام/

صفحه شخصی در فضای مجازی ندارم/ ‌می‌خواهم دوست و دشمنم را بشناسم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار