تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

اقوام مختلف جهان؛ قزاق‌ها (۴)

 از ابتدای سال ۲۰۱۶، او بار دیگر سفرهای خود به اقصی نقاط جهان را آغاز کرده است. این پروژه که او از آن با عنوان "قبل از آنکه آن‌ها از دنیا بروند، قسمت دوم" یاد می‌کند، باعث شده است که از آغاز پروژه تا به حال، او به ۷ نقطه مختلف در جهان سفر کند. برنامه او برای این پروژه، عکسبرداری از ۳۵ قبیله بومی است. او بنا دارد که عکس‌های حاصل از این پروژه را در کتاب جدیدش در پاییز سال ۲۰۱۸ منتشر نماید. در ادامه با یکی از سفر‌های او همراه می‌شوید.
 
مغولستان، قزاق ها:
قزاق‌ها نوادگانی از مردمان ترک، مغول، هون، و گروه‌های بومی هند و ایرانی هستند که پراکندگی آن‌ها از سیبری تا دریای سیاه است. آن‌ها به شکلی نیمه عشایری زندگی می‌کنند و از قرن نوزدهم، در قالب دسته‌های مختلف در کوه‌ها و دره‌های غربی مغولستان پرسه می‌زنند.

هنر کهن شکار با عقاب، از جمله سنت‌ها و مهارت‌های متعددی است که قزاق‌ها از دیرباز آنرا حفظ کرده اند. آن‌ها که در قالب دسته و قبیله زندگی می‌کنند، به طور کلی افرادی مسلمان هستند، هر چند که همانند اجدادشان برای آتش احترام زیادی قائل هستند و به وجود ارواح و نیروهای خوب و بد در طبیعت اعتقاد دارند.

به طور کلی اسب‌های خوب و عقاب‌های خشن، بال‌های یک قزاق هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار