تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

وضعیت پرونده حمید صفت از زبان وکیلش (عکس)

وضعیت پرونده حمید صفت از زبان وکیلش (عکس)

به گزارش ایران ناز حمید صفت خواننده زیرزمینی رپ که قطعه هیهات از آثار مشهور اوست ، چند روز پیش به اتهام قتل عمد ناپدری اش دستگیر شد . وکیل این خواننده مشهور درباره آخرین وضعیت پرونده حمید صفت توضیحاتی را ارائه داد.وکیل حمید رضا صفت خواننده گفت:هنوز تحقیقات مقدماتی در خصوص پرونده حمیدرضا صفت انجام نشده است، پس از تحقیقات مقدماتی، تصمیم گیری قضایی آغاز خواهد شد. به امید برطرف شدن مشکل این خواننده دوست داشتنی

وی درخصوص چگونگی رسیدگی به پرونده موکل خود بیان کرد:اتهام ایشان به دلیل اینکه در محل ضرب وجرح حضور داشتند قتل عمد است.اما چون اقدام کشنده ای انجام ندادند واز وسیله ای نیز استفاده نکردند و پدر خوانده ایشان نیز از قبل دچار کسالت بودند لذا باید درخصوص این اتهام رسیدگی دقیق تری صورت گیرد.

وضعیت پرونده حمید صفت از زبان وکیلش (عکس)

وی در پاسخ به این پرسش چرا اتهام قتل عمد بر حمید صفت زده شده است ادامه داد:تا مادامیکه مدارکی دال بر رد قتل عمد ارائه نشود ایشان همچنان متهم به قتل عمد هستند.البته باید گفته شود آقای صفت ناخواسته وارد یک درگیری خانوادگی شده وکسالت پدر خوانده ایشان که شامل بیماری قند و بیماری قلبی نیز می تواند مزید بر علت شده باشد.

به گزارش ایران ناز امجدی با اشاره به اینکه روند رسیدگی به پرونده موکلش ممکن است حداقل 4 ماه بطول بینجامد گفت:فعلا امکان آزادی آقای صفت با وثیقه وجود ندارد ایشان همچنان در بازداشت موقت بسر می برند تا تحقیقات پزشکی قانونی و اظهارات شهود اعلام شود آن وقت بازپرس پرونده تصمیم گیری می کنند.وکیل حمیدرضا امجد همچنین از حضور برادر مقتول وسفرش از آلمان به تهران به عنوان اولیای دم خبرداد.

وضعیت پرونده حمید صفت از زبان وکیلش (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار