تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

فقط گندم داخلی خرید تضمینی می‌شود

فقط گندم داخلی خرید تضمینی می‌شود

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 2 views

فقط گندم داخلی خرید تضمینی می‌شود

­به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، وزارت جهاد کشاورزی با رد ادعای فروش گندم غیر داخلی در قالب خرید تضمینی به دولت، تصریح کرده است: خرید تضمینی گندم کشاورزان براساس سازوکارهای فنی از جمله سطح زیرکشت، متوسط عملکرد در هکتار و میزان تولید و همچنین بر مبنای قرارداد کشت در ابتدای سال زراعی تنها با ارائه معرفی‌ نامه از مراکز خدمات جهاد کشاورزی انجام می شود.

در صورت افزایش میزان گندم تولیدی گندمکاران بیش از پیش‌بینی قرارداد، کشاورزان موظف‌اند از طریق مراکز خدمات جهاد کشاورزی تاییدیه دریافت کنند، بنابراین امکان فروش گندم غیر داخلی به مراکز خرید وجود ندارد.

همچنین در پنج ماه اول امسال حدود ۵۹ هزارتن گندم از محل ثبت سفارش های پیش از اعلام ممنوعیت واردات به کشور با نظارت سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان، به کارخانه ها و صنایع مرتبط تحویل داده شده است.

گندم وارادتی برای تامین نیاز کارخانه ها و صنایع مرتبط با میزان کاهش گندم توزیعی از محل ذخایر گندم همخوانی دارد و هر گونه ورود گندم وارداتی به چرخه خرید تضمینی گندم مردود است و به شدت تکذیب می شود.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار