خانواده های مشهور اما نفرین شده در تاریخ + تصاویر

تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

خانواده های مشهور اما نفرین شده در تاریخ + تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسیاری از ما در مقاطعی از زندگی مان شرایطی را تجربه می کنیم که در آن شرایط خود را بدشانس ترین انسان روی زمین خواهیم دانست. این اتفاقات ناخوشایند و بدبیارانه چنان ادامه پیدا می کنند که تنها به این نتیجه می رسید که نفرین شده اید. اما خوشبختانه در بسیاری از موارد این بدبیاری ها پایان می یابد. با وجود این، افراد و خانواده هایی هستند که هیچ گاه نمی توانند از بدشانسی فرار کنند. این افراد چنان بدشانس هستند که بدشانسی و مصیبت آن ها را رها نمی کند و در چنین شرایطی که مصیبت یک خانواده همچنان ادامه دارد تنها چیزی که می تواند علت ماجرا بیان شود نفرین شدگی است.


در بسیاری موارد این بدبیاری ها در نسل های متوالی یک خانواده ادامه می یابد. خانواده های بیشماری در سراسر دنیا وجود دارند که آن ها را نفرین شده می نامند، که برخی نیز خانواده های مشهور و ثروتمندی هستند. در ادامه می خواهیم شما را با خانواده های سرشناس اما بدشانسی آشنا کنیم که بدبیاری های آن ها برای نسل ها ادامه داشته است.

۱- خاندان کندی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار