تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 1 views

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، بررسی وضعیت راه‌های منتهی به استان تهران نشان می‌دهد جز ترافیکی نیمه‌سنگین در بخش‌هایی از محور هراز از محدوده مشاع تا رودهن شرایط دیگر مسیرهای منتهی به پایتخت روان و عادی است. محور کرج به تهران نیز هر چند ترافیک نیمه‌روان دارد اما در حال حاضر ترافیک سنگین در آن گزارش نمی‌شود. در استان البرز نیز وضعیت راه قزوین به کرج نیمه‌روان گزارش شده و به نظر می‌رسد، هنوز امکان تردد راحت در این جاده اصلی وجود دارد.

در استان گیلان و در آزادراه قزوین- رشت نیز وضعیت ترافیک نیمه‌روان گزارش شده و شرایط این جاده نیز عادی به نظر می‌رسد. در استان گیلان جز ترافیکی نیمه سنگین در مسیر فومن به صومعه‌سرا دیگر جاده‌ها شرایطی عادی دارند.

در استان مازندران وضعیت ترافیک در محور هراز تا محدوده مشاع روان گزارش شده و پس از آن از محدوده نوا تا مشاع ترافیک سنگین و از مشاع تا رودهن ترافیک نیمه‌سنگین گزارش می‌شود. در محور چالوس نیز حد فاصل سیاه‌بیشه تا گچسر ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده که البته در نزدیک مرزن‌آباد نیز بخشی از این محور شرایط ترافیکی نیمه سنگین را پشت سر می‌گذارد.

در محور فیروزکوه نیز از قائمشهر تا زیرآب وضعیت ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده و حدفاصل فیروزکوه تا دماوند و رودهن نیز وضعیت ترافیکی نیمه سنگین است.

در استان‌های زیارتی اوضاع ترافیکی روان گزارش شده است. راه‌های اصلی منتهی به شهر قم شرایطی روان را نشان می‌دهند و در خراسان رضوی نیز تمام راه‌های اصلی منتهی به مشهد از ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار