تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

طنز؛ اپوزیسیون قبل از تو سوءتفاهم بود!

دیروز و قبلا نوشتیم که ما وقتی به رفتار بعضی از اساتید اصلاح‌طلب نگاه می‌کنیم، به دوروبری‌های محمود احمدی‌نژاد حسادت می‌کنیم که محمود تا آخرین نفس پشتشان را می‌گیرد و مثل فیلم‌هندی‌ها حاضر است درحالی‌که خودش تیر خورده، تا آخرین گلوله از آنها دفاع کند. بعد گفتیم که فیلم‌های حمید بقایی و مشایی و احمدی‌نژاد را در این چندماه جرئت نکردیم توی خانواده و همراه مادرمان نگاه کنیم، چون به مادرمان قول دادیم شلوغی نکنیم و کار سیاسی نکنیم و اگر مادرمان ببیند اینها توی فیلم‌ها چی دارند می‌گویند و چطوری می‌روند تو دل این و آن، فکر می‌کند ما با اپوزیسیون و گروه‌های برانداز ارتباط گرفتیم! و اضافه کردیم این‌طور که احمدی‌نژاد و بقایی دارند از حقوق زندانی‌ها دفاع می‌کنند و می‌گویند توی بازداشت سخت می‌گذرد، آدم فکر می‌کند واقعا اصلا برخی گزارش‌ها قبل از فیلم‌های احمدی‌نژاد و بقایی سوءتفاهم بود!

 

خلاصه ما واقعا می‌خواستیم دیگر بی‌خیال قضیه بشویم و ماستمان را بخوریم که حمید بقایی با ارسال نامه‌ای خطاب به قاضی حیدری، رئیس شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت، خواستار برگزاری علنی دادگاهش در روز ۲۵ مهر شد.

 

متن نامه حمید بقایی را با هم می‌خوانیم و بعد ما می‌رویم توی افق گم می‌شویم و شما هم بعد از خواندن این نامه آن را از بین ببرید که بعد قصه نشود. ممنون.

 جناب آقای حیدری
قاضی محترم شعبه ١٠٥٧ دادگاه کارکنان دولت
با سلام همان‌طور که استحضار دارید مطابق قانون برگزاری جلسات دادگاه‌ها به صورت علنی می‌باشد، اخیرا اخباری در سطح عمومی شنیده شده که حاکی از آن است که حکم محکومیت اینجانبان از هم‌اکنون و قبل از تشکیل دادگاه مشخص و تعیین شده است و حتی این‌گونه گفته می‌شود که جلسات دادگاه صرفا برای رعایت صورت ظاهری و نمایشی است؛ لذا جهت رد این اخبار و همچنین اثبات استقلال دادگاه و غیرسیاسی‌بودن پرونده لطفا دستور فرمایید تمامی جلسات دادگاه با حضور عموم مردم به صورت کاملا علنی برگزار شود. قطعا در آینده تاریخ ایران علنی‌بودن دادگاه و قضاوت منصفانه شما در این زمینه به ثبت رسیده و خط بطلانی خواهد بود بر این تصور که دادگاه تصمیم خود را برای محکومیت اینجانبان از قبل اخذ نموده است.
حمید بقایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار