تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

واکنش خنده دار احمد ایراندوست به بدل ایرانی مسی (عکس)

واکنش خنده دار احمد ایراندوست به بدل ایرانی مسی (عکس)

در پی ماجرای بی اعتنایی لیونل مسی به رضا پرستش بدل ایرانیش ، احمد ایراندوست بازیگر مشهور ایرانی واکنش نشان داد . احمد ایراندوست با عکسی جالب اینستداگرامش را بروز کرد و به ماجرای بدل ایرانی لیونل مسی واکنش نشان داد  . احمد ایراندوست بازیگر شبهای برره با انتشار تصویری از خودش در کنار دختر ناصرالدین شاه ، اولین بدل تاریخ را متعلق به خودش دانست.

واکنش خنده دار احمد ایراندوست به بدل ایرانی مسی (عکس)

وقتی احمد ایراندوست بدل دختر ناصرالدین شاه بود

احمد ایراندوست غول معروف شبهای برره صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از شباهت عجیبش با دختر ناصرالدین شاه به روز کرد. شباهت عجیب احمد ایراندوست با دختر ناصرالدین شاه در فضای مجازی سوژه بسیاری از کاربران شد

احمد ایراندوست با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :اولین بدل تاریخ متعلق به من بود که در گینس ثبت شده و هیچ وقت هم جلوی ماشینش رو نگرفتم سعی کنیم بدل خودمون باشیم و حرمت ایرانی بودنمون رو حفظ کنیم سعی کنیم آنها به داشتن بدل ما افتخار کنند و خودمان را باور کنیم .

چندی پیش رضا شفیعی جم نیز با انتشار تصویری دیگر از شباهت عجیبش با دختر ناصرالدین شاه پرده برداشت.

واکنش خنده دار احمد ایراندوست به بدل ایرانی مسی (عکس)

رضا شفیعی جم و دختر ناصرالدین شاه

رضا شفیعی جم با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خودمم تا الان بیدار موندم با کمی گریم و فتوشاپ بیشتر خودمو شبیه دختر ناصرالدین شاه کنم .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار