تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 12 آبان 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار قابل اعتماد، احساساتی، اجتماعی و خونگرم هستید. شما علاقه بسیاری به فراگیری دانش و بالا بردن سطح اطلاعاتتان از خود نشان می دهید و این ویژگی باعث می شود دیگران شما را تحسین کنند، اما گاهی به واسطه ی همین ویژگی خود تبدیل به فردی درونگرا، عجول و وسواسی می شوید و این اصلا خوب نیست. امسال برای این که نتایج مورد نظرتان را به دست بیاورید باید در تصمیم گیری هایتان با قدرت بیشتری عمل کنید. چالش هایی که در این بازه ی زمانی به عهده می گیرید نتایج فوق العاده ای را در دراز مدت برای شما به همراه خواهند داشت. اواخر امسال، با پیشرفت موقعیت حرفه ای و بیشتر شدن مسئولیت هایتان، وضعیت اقتصادیتان هم بهبود قابل توجهی خواهد داشت. تحت تأثیر فردی که به معنویات اهمیت زیادی می دهد تغییراتی اساسی در شخصیت و افکارتان ایجاد خواهد شد. دانش آموزان عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و موفقیت های زیادی به دست خواهند آورد. سفرهایی که امسال خواهید داشت ممکن است شما را به محل زندگی عشق آینده تان ببرند! آبان، اسفند، اردیبهشت و شهریور مهم ترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسئولیت هایی که امروز به عهده دارید ممکن است باعث شوند مجبور شوید قرارهایی که با دوستانتان داشته اید را به کمی دیرتر موکول کنید. البته که مجبور به ابطال برنامه هایتان نخواهید شد، اما این که دیرتر از زمانی که خودتان دلتان می خواسته، دوستانتان را ببینید اصلا برایتان خوشایند نخواهد بود. یکی از نزدیکان و شاید حتی عشقتان امروز کمی احساس ناراحتی و افسردگی می کند و دلش می خواهد یک نفر با مهربانی و همدردی به حرف هایش گوش کند. سعی کنید به او کمک کنید تا به احساسات منفی خود غلبه کند و به جای این که مشکلات را برای خودش بزرگ کند اوضاع را همان طوری که واقعا هست ببیند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در شرایط فعلی مجبور هستید برای این که درآمد بیشتری داشته باشید خیلی سخت تر از همیشه تلاش کنید. این وضعیت ممکن است شما را مجبور کرده باشد که امروز هم وقتتان را صرف کار کردن کنید و زیاد وقتی برای استراحت برایتان باقی نماند. خودتان را زیاد به خاطر این موضوع ناراحت نکنید، شما خیلی خوب می دانید که این تلاش هایی که دارید می کنید بی نتیجه نخواهند ماند. اشکالی ندارد اگر مجبور شوید کمی از زمانی که برای تفریح و استراحتتان در نظر گرفته بودید بزنید تا به وظایف خود رسیدگی کنید. آنهایی که در زمینه ی فعالیت های هنری مشغول هستند امروز هیچ ایده ی خلاقانه ای برای ادامه ی کارهایشان نخواهند داشت. امروز به خودتان استراحت بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در به دست آوردن خبری که در انتظار آن بوده اید تأخیر پیش خواهد آمد و این موضوع باعث عصبانیت و دلخوری شما خواهد شد، اما نباید اجازه بدهید روزتان را خراب کند. این اخبار دیر یا زود به دستتان خواهند رسید، کمی تأخیر هیچ مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد. امروز اصلا روز خوبی برای انجام هیچ گونه معامله ای نخواهد بود، رفتن به تعطیلات را هم به شما توصیه نمی کنیم. در واقع بهترین کاری که امروز می توانید انجام دهید رسیدگی به کارهای روزمره تان خواهد بود، پس خودتان را با کارهایی که مدت هاست در انتظار هستند تا انجام شوند سرگرم کنید. وقتی باری که از پشت گوش انداختن آنها روی شانه تان حس می کنید برداشته شود حالتان خیلی خوب خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گوش دادن به اخبار دنیای اطرافتان و وضعیت ناراحت کننده ی اقتصاد، سیاست و بازار باعث شده است احساس افسردگی کنید و نگران آینده ی اقتصادیتان شوید. اینقدر خودتان را به خاطر این چیزها نگران نکنید. اوضاع به آن بدی که در اخبار می گویند هم نیست و در واقع وضعیت شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. اگر در حال حاضر پله های ترقی را به سرعتی که انتظار داشته اید طی نکنید، ممکن است فکر کنید که یک جای راه را اشتباه رفته اید و تصمیم اشتباهی گرفته اید. با این حال با همان نظم و اراده همیشگی به تلاشتان ادامه دهید، شما به زودی ثمره زحمات خود را خواهید چشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

صبح امروز به جای این که تا ظهر بخوابید سعی کنید زودتر از خواب بیدار شده و به پیاده روی بروید و از هوای خنک صبحگاهی لذت ببرید. بعد هم یک صبحانه ی اساسی برای اهل خانه درست کنید. امروز شخصی که دوست دارید در سکوت نگران کننده ای فرو رفته است و هیچ تمایلی به حرف زدن با شما از خود نشان نمی دهد. شاید شما نگران این شده باشید که نکند او دیگر شما را دوست نداشته باشد، اما در واقع موضوع با شما هیچ ارتباطی ندارد. این شخص در واقع درگیری های مالی، کاری و شخصی دیگری دارد و به همین دلیل است که هم صحبت خوبی نیست. اگر احساس کردید دوست ندارد در مورد این مشکل خود صحبت کند به او اصرار نکنید و بگذارید راحت باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

گلدان ها و گل های باغچه تان پژمرده و رو به مرگ به نظر می رسند؟ منتظر چه نشسته اید؟ مگر وقتی بهتر از امروز هم برای رسیدگی به آنها پیدا خواهید کرد؟ شاید نتوانید همه شان را نجات دهید، اما حداقل بخشی از آنها دوباره به حالت عادی باز خواهند گشت و همین باعث بهتر شدن حال خودتان نیز خواهد شد. به وجود آمدن سوء تفاهم بین اعضای خانواده تان می تواند خیلی راحت روزتان را خراب کند، ولی اگر نسبت به نیاز های دیگران حساس باشید و توجه کافی را به آنها داشته باشید می توانید خیلی راحت خودتان را از دردسر دور نگاه دارید. بعد از غروب آفتاب بهتر است در خانه بمانید و خودتان را برای هفته ی آینده آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دوست صمیمی، همسر و یا فرزندتان افسرده و ساکت شده و زیاد حرف نمی زند. شاید با خودتان فکر کنید که نکند شما کاری کرده باشید که باعث ناراحتی او شده باشد ، اما به احتمال زیاد این موضوع ارتباطی با شما پیدا نمی کند. اگر می بینید او تمایلی به صحبت کردن در مورد مشکلش از خود نشان نمی دهد او را به حال خودش بگذارید و فقط بگویید که اگر دوست داشته باشد با کسی حرف بزند با کمال میل به صحبت های او گوش خواهید داد. امروز مسئولیت ها و کارهای زیادی به عهده تان هستند که روی دوشتان سنگینی می کنند.بهترین راه برای رهایی از آنها انجام دادنشان خواهد بود. پس از آن می توانید با خیال راحت از بقیه روزتان لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در خانه مسئولیت های بسیاری به عهده ی شما خواهند بود و شاید حتی احساس کنید که به غیر از شما هیچ کس دیگری هیچ کاری نمی کند و همه ی بارها را به دوش شما انداخته اند. شاید این موضوع باعث ناراحتی شما شود و فکر کنید که در حق شما ظلم شده است، اما بهتر است زیاد به این مسئله فکر نکنید. به نفعتان است کارهایتان را به سریع ترین شکل ممکن انجام داده و بقیه وقتتان را به خودتان و کارهایی که دوست دارید اختصاص بدهید. به تماشای یکی از فیلم های خوبی که روی پرده ی سینما هستند بروید و یا با یکی از دوست هایتان قرار بگذارید و در یک رستوران یا کافه ی دنج بنشینید و در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قرار است یکی از دوستان و یا همکارانتان به دیدن شما بیاید، اما به دلایلی این دیدار با تأخیر مواجه خواهد شد و شما مجبور می شوید بعضی برنامه های دیگرتان را کنسل کرده و در خانه منتظر بمانید تا او از راه برسد. حالا که در خانه گیر کرده اید و نمی توانید جایی بروید سر خودتان را با کارهای دیگری که دارید گرم نگه دارید. مطمئنا کارهایی دارید که از روی تنبلی پشت گوش انداخته اید و این می تواند فرصت خوبی باشد تا از وقتتان استفاده کرده و این کارهایتان را هم به انجام برسانید. با این روش تا زمانی که مهمان هایتان از راه برسند انتظار شما را عصبانی نمی کند و کارهای بسیاری را هم به انجام خواهید رساند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما این اواخر عملکرد بسیار خوبی داشته اید و از لحاظ مالی پیشرفت خوبی داشته اید. دلتان می خواهد این پیشرفت را حتی بیشتر از قبل کنید، اما امروز به طور موقتی انگیزه تان را از دست داده و دلسرد شده اید. این طور به نظر می رسد که برای حفظ روند قبلی پیشرفتتان باید تلاشتان را بیشتر بکنید، اما این وضعیت فقط به امروز محدود می شود و قرار نیست این حالت ادامه پیدا کند. روحیه تان را از دست ندهید و اگر می توانید امروز اصلا کار کردن را کنار بگذارید و فقط به استراحت و تفریح بپردازید. اگر امروز خوب استراحت کنید و با تفریح کافی روحیه تان را روبراه کنید فردا خواهید توانست با آمادگی روحی و جسمی که دارید اوضاع را به حال عادی بازگردانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید از آنچه می بینید اصلا خوشتان نخواهد آمد. شما احساس می کنید که خیلی زشت شده اید و دلتان می خواهد ظاهر خودتان را به طور کامل تغییر دهید. به احتمال زیاد اوضاع به این بدی که خودتان فکر می کنید نیست و مشکل شما چیزی به غیر از کمبود اعتماد به نفس نیست. به خرید بروید و برای خودتان لباس های جدید بخرید، یا اگر شرایط مالیتان به شما اجازه ی خرید کردن را نمی دهد به ورزش و پیاده روی بروید. مطمئنا این کارها تغییرات چندان بزرگی در شما ایجاد نخواهند کرد. اما به بالا رفتن اعتماد به نفستان کمک می کنند. تصویری که شما از خودتان در ذهن دارید با وضعیت روحیتان رابطه ی مستقیم دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بی آن که هیچ دلیل خاصی داشته باشید احساس می کنید که دیگران شما را دوست ندارند. روابط شما با دیگران دارند خیلی خوب پیش می روند و مشکل خاصی هم ندارید. به احتمال زیاد این احساستان به خاطر کمبود اعتماد به نفس است و هیچ پایه و اساسی ندارد. به جای این که خودتان را در خانه حبس کنید و خودتان را با این افکار بیهوده افسرده کنید با یکی از دوستان نزدیک خود تماس بگیرید و به دیدنش بروید. بد نیست با هم به خرید و یا سینما بروید تا حال و هوایتان عوض شود. اگر سر خودتان را با این کارها گرم کنید تا پایان روز به احتمال زیاد همان خود همیشگیتان خواهید شد و از این احساسات منفی رهایی خواهید یافت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

 • عشق واقعی در سنین نوجوانی

  در همه فرهنگ‌ها کم و بیش عشق نوجوانان انکار می‌شود. معلمان، روان‌شناسان و پدر و مادر‌ها این عشق‌ها را جدی نمی‌گیرند و کمتر در موردش صحبت...

 • دلیل اصلی قوز کمر و راه درمان آن

  گوژپشتی یا كیفوز که در ادبیات عامیانه به آن قوز می‌گویند، مشكلی نسبتا شایع میان نوجوانان و به‌خصوص دختران و حتی در بزرگسالان به‌شمار...

 • پوست در دوران بارداری

  خانم‌ها در دوران بارداری تغییرهای زیادی را تجربه می‌کنند که بعضی از آنها خوشایند هستند و بعضی دیگر شاید ناخوشایند و آزاردهنده. یکی از این...

 • عشق در افراد خودشیفته چگونه است؟

  افراد خودشیفته جذابیت‌های زیادی دارند. آنها خوب می‌دانند چگونه انسان‌ها را به خود جذب کنند و آنها را بازی بدهند. برخورد و رفتارشان به گونه‌ای...

 • تست سنجش میزان استرس و اضطراب

  سحر موسوی‌نسب؛ آزمون استرس ، اقتباسی است از آزمون حوادث هولمز و رِیح که عمدتا برای افرادی در سنین دانشگاه طراحی شده و سطح استرس و عواقب...

 • مواد غذایی ضروری برای بدن

  5 ماده غذایی مهم که احتمالا به اندازه کافی دریافت نمی‌کنید ممکن است شما در روز بیشتر از آنچه دیگران میخورند؛ مصرف مواد غذایی...

 • رازهای موفقیت در ازدواج

  ازدواج برای همه است. این زیباست وقتی دونفر متحد می گردند. ازدواج هدیه ای برای پایان دوران تجرد شماست.. اگر شما از نسل آدم و حوا هستند، خدا...

 • شعر بهاری و نوروزی در وصف عید نوروز

  شعر نوروزی, شعر زیبای سال نو, شعر در وصف بهار, شعر برای سال جدید شعر بهاری و نوروزی در وصف عید نوروز و سال جدید سالی در راه است سالی...

 • سامان نریمان جهان فوتبالیست کشورمان ازدواج کرد

  آخرین اخبار بیشتر > چرا مشایی بازداشت شد؟ نخستین تصاویر منتشر شده از...

 • چرا مشایی بازداشت شد؟

  آخرین اخبار بیشتر > چرا مشایی بازداشت شد؟ نخستین تصاویر منتشر شده از...

 • بهترین رنگ و طرح برای ناخن ها مربعی

  انتخاب بهترین طرح و رنگ برای ناخن های مربعی شکل یکی از مدهای خاص خانمها در سال جدید مدل های ناخن با طرح مربعی است. اگر می خواهید بهترین رنگ لاک...

 • بهتر است برای پیدا کردن نیمه گمشده خود تلاش نکنید!

  پیدا کردن نیمه گمشده ممکن است؟ گفته می شود برای پیدا کردن نیمه گمشده خود تلاش کنید تا کسی را که واقعا نیمه گمشده شماست و شما را کامل می کند،...

 • فواید عشق برای بدن

  به گزارش آلامتو به نقل از هافینگتن پست ؛ شکلات‌هایی که هدیه گرفته‌اید کم‌کم خورده شده و گل رز شما خشک می‌شود. اما عاشقی جز اینها بسیاری مزایای...

 • معرفی بهترین هتل های شمال

  بهترین هتل های شمال کشور همه چیز شمال دلنشین است. از طبیعت زیبایش گرفته تا بازارهای شلوغش. اما شاید بپرسید که تا ویلا هست چرا به هتل برویم. در...

 • چرا زایمان زودرس اتفاق می‌افتد؟

  وب سایت دکتر کرمانی: هنگامی که به 37 هفته کامل بارداری برسید، کودک شما رسیده و اصطلاحا ترم است. اگر کودک شما قبل از اینکه 37 هفته شوید بدنیا...

 • دپارتمان تشخیص مولکولی در آزمایشگاه نوبل

  دپارتمان تشخیص مولکولی  در آزمایشگاه نوبل، با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، دارای کامل ترین پنل تشخیص مولکولی به صورت تمام اتوماتیک...

 • کیک کیت‌کت را حتما امتحان کنید!

  ماهنامه کیک و شیرینی: کیت کت، شکلاتی فوق العاده خوشمزه و محبوب است که می‌توانید این کیک خوشمزه را با آن تهیه کنید و لذت ببرید. میزان سرو: 12 نفر...

 • عصرانه‌های پنیری آخر هفته

  هفته نامه همشهری شش و هفت - لاله رضاپور: عصراهای روز تعطیل جان می دهد برای یک دورهمی دوستانه یا خانوادگی. بهانه این دورهمی می تواند یک عصرانه ساده...

 • شیرینی‌هایی به شکل حاجی فیروز

  وب سایت سر آشپز پاپیون: با این شیرینی های خوشمزه و زیبا به استقبال نوروز بروید. مواد لازم: آرد سفید ۲۵۰ گرم پودر قند ۱۰۰ گرم...

 • ژله سبزه عید، دسر سفره‌های نوروزی

  وب سایت سرآشپز پاپیون: یکی از ژله های مناسب و جالب برای سفره هفت سین و همچنان پذیرایی در مهمانی های عید نوروز ژله سبزه ست. مواد لازم: ژله...

 • کیک اسفنجی؛ کیکی ساده مخصوص تازه کار‌ها

  ماهنامه کیک و شیرینی: کیک اسفنجی از مواد پایه تشکیل می شود و برای تهیه کیک های زیبا به کار می رود. ملیس چولاک (Melis Colak) قناد ترکیه ای در اینجا...

 • چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۵۵)

  برترین ها - امیررضا شاهین نیا: سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان مجله اینترنتی برترین ها. مثل همیشه با گزیده ای از فعالیت چهره ها در...

 • حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی‌دانید

  برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در کبک به دنیا آمد. او از سن نوجوانی فعالیت خود را...

داغ ترین اخبار