تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

سریال عشق اجاره ای خلاصه و قسمت آخر سریال عشق اجاره ای Kiralik Ask + عکس

سریال عشق اجاره ای خلاصه و قسمت آخر سریال عشق اجاره ای Kiralik Ask خلاصه قسمت های فیلم عشق اجاره ای به همراه قسمت آخر سریال عشق اجاره ای Love for Rent و عکس های فیلم عشق اجاره ای

عشق اجاره ای سریال ترکیه ای است که در سال این روزها از شبکه جم سریر پخش میگردد .

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای با نام ترکیه ای Kiralik Ask و نام انگلیسی Love for Rent سریالی عاشقانه می باشد که در ترکیه ساخته شده است .

عشق اجاره ای توانسته از سایت imdb نمره 6.1 را از 10 بگیرد که نسبت به سایر سریال ها نمره قابل قبولی نیست اما برای سریال های ترکیه ای جم قابل تحمل است .

فیلم عشق اجاره ای در دو فصل ساخته شده است که فصل اول 51 قسمت دارد .

بازیگران فصل اول این فیلم الچین سانگو،باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند.

سریال عشق اجاره ای

عشق اجاره ای

فصل اول سریال عشق اجاره ای طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت. اما متأسفانه فصل دوم این سریال با استقبال فراوانی مواجه نشد و به همین دلیل این فصل بسیار کوتاه بود و بسیاری از شبهه ها در سریال ناتمام ماند .

قسمت آخر سریال عشق اجاره ای پس از مدتی در همین مطلب برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد تا از آخرین قسمت عشق اجاره ای مطلع شوید .

سریال عشق اجاره ای

عشق اجاره ای

خلاصه کلی داستان سریال عشق اجاره ای :

سریال عشق اجاره ای داستان پیشخدمتی را روایت می کند که از همه چیز ناامید است و با بی پولی و بدهی دست و پنجه نرم می کند .

ناگهان او با یک پیشنهاد جالب وارد یک بازی می شود که در ۶ ماه عُمر را عاشق خود کند.

عُمر یکی از تاجرهای بزرگ و موفق کشور می باشد. کسی که در این راه به دفنه کمک می کند همان کسی است که واقعا عاشق دفنه شده است.

آنها در یک مثلث مرگبار و عاشقانه قرار می گیرند. در طول بازی دافنه از خودش می پرسد : آیا ما عشق را پیدا می کنیم یا عشق ما را؟

عشق اجاره ای

عشق اجاره ای

خلاصه قسمت های سریال عشق اجاره ای :

قسمت اول 1 سریال عشق اجاره ای :

عمر طراح کفش،آدم خیلی موفقیه که پدرومادرش مردن ویه عمووزن عموداره(نجمی،نریمان) ویه پدربزرگ(حلوصی)که به عموش و زن عموش گفته اگه تاشش ماه تونستید واسه عمرزن بگیرید یه عمارت بهتون میدم،اوناهم عمروبادخترای متفاوت آشنامیکنن،دفنه یه دخترفقیره که باخواهروبرادرومادربزرگش زندگی میکنه برادرش بدهی زیادی داره ودست نزول خورا افتاده،دفنه گارسون یک رستورانه،یه روزکه عمربایه دخترتوهمون رستوران قرارداره و ازدختره اصلا خوشش نمیاد،وانمودمیکنه که دفنه دوست دخترشه و جلوهمه میبوستش،دفنه هم بهش سیلی میزنه،نریمان باکمک سینان(دوست و شریک عمر) و نجمی نقشه میکشن که عمروعاشق دفنه کنن وازسینان میخان دفنه رو منشی عمرکنه،نریمان بادفنه صحبت میکنه بهش میگه اونوعاشق خودت کن وباهاش ازدواج کن بعدولش کن برو، و پیشنهادپول زیادی و بهش میده،دفنه هم که به پول احتیاج داره تا برادرش و نجات بده قبول میکنه،وباهاش شرط میکنه که نصف پول اول بده وکسی هم بهش دست نزنه،نریمان کل برنامه های عمروچیزایی که دوست داره روبه دفنه آموزش میده ولباس وکفش جدیدواسش میخره،دفنه بااون پول برادرش و نجات میده،دفنه صبح زودبلندمیشه حسابی به خودش میرسه وباهیجان میره سرکار،واردخونه عمرمیشه،یه خونه بزرگ،شروع میکنه صبحونه رواماده میکنه،عمرمیادخونه وقتی همدیگه رومیبینن خیلی تعجب میکنن،واون روز تورستوران بوسشون یادشون میادولی به روی خودشون نمیارن،باهم میرن شرکت،دفنه دست و پاچلفتی درمیاره،یاسمین(مشاورطراحی)به عمرعلاقه داره،به دفنه وعمرشک میکنه که چیزی بینشون باشه ومدام کاری میکنه که تنهانباشن باهم،نریمان به دفنه میگه بایدخودتونشون بدی بایدکاری کنی که عاشقت بشه روزبعددفنه یه شاخه گل میزاره رومیزصبحونه عمر،ولی عمربی تفاوت میگه نمیخورم،بالاخره دفنه به عمرمیگه من شمارومیشناسم قبلا آشناشدیم،که عمرنگاه عاشقانه ای بهش میکنه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار