تبلیغاتسایت سینکا روزانه با صدها مطلب جدید - در صورت ناقص بودن مطلبی به لینک منبع آن در پایین مراجعه کنید

علت شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما سوریه + جزئیات

ماجرای شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما در حلب سوریه + علت عکس شهادت محسن خزایی در سوریه

علت شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما سوریه + چزییات

ماجرای شهادت محسن خزایی خبرنگار,علت شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما,عکس شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما در حلب,دلیل شهادت محسن خزایی در سوریه,خبر شهادت خبرنگار صدا و سیما در حلب سوریه,محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما شهید شد,ماجرای شهید شدن محسن خزایی در سوریه,محسن خزایی,آخرین گزارش محسن خزایی قبل از شهادت,

خبرنگار صدا و سیما محسن خزایی امروز در سوریه به شهادت رسید. محسن خزایی اعزامی خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در منطقه عملیاتی حلب سوریه به شهادت رسید.

علت شهادت محسن خزایی خبرنگار اعزامی صدا و سیما به سوریه

شهید خزایی به علت اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر به شهادت رسید. همچنین تامر صندوق ، تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما هم از ناحیه کتف زخمی شده و هم اکنون در بیمارستان بستری است. گروه خبری خبرگزاری صدا و سیما به همراه سایر رسانه ها برای پوشش آخرین وضع میدان نبرد و پیشروی رزمندگان در منطقه منیان در غرب شهر حلب حضور داشت که تروریست ها با خمپاره این گروه را مورد حمله قرار دادند.

دانلود فیلم آخرین گزارش محسن خزایی قبل از شهادت

http://up.tafrihicenter.ir/view/1904089/download-3.pngدانلود با لینک مستقیم

کلمات کلیدی

ماجرای شهادت محسن خزایی خبرنگار. علت شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما. عکس شهادت محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما در حلب. دلیل شهادت محسن خزایی در سوریه. خبر شهادت خبرنگار صدا و سیما در حلب سوریه. محسن خزایی خبرنگار صدا و سیما شهید شد. ماجرای شهید شدن محسن خزایی در سوریه. محسن خزایی. آخرین گزارش محسن خزایی قبل از شهادت. دانلود فیلم آخرین گزارش محسن خزایی قبل از شهادت. لحظه شهادت محسن خزایی. فیلم لحظه شهادت محسن خزایی. دانلود کلیپ لحظه شهادت محسن خزایی.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار